Zuma Hayranlarının Seveceği 5 Oyun

Bir beceri oyunu niteliğinde olan ama aynı zamanda maceraperest teması ile de herkesi çok fazla eğlendiren Zuma oyunları da sitemizde en sevilen oyunlarımız arasında yer arıyor. İşte Oyunskor’da en sevilen ve en popüler olan Zuma oyunları;

zuma

Zuma

Asıl bağımlılık yaratan ve tüm Zuma oyunlarının baş tacı olan oyunu tanıtmak gerekir ilk olarak. Zuma oyunlarını hiç oynamamış olanlar için, oyunu kısaca anlatmak gerekirse;

Önünüze gelen farklı renklerdeki topların 3 ve daha fazla aynı renkte olanlara yine aynı renkteki topu fırlatarak onları yok etmeli ve tüm topları yok ederek size ulaşmalarını engellemelisiniz. Ortada topunuzu fırlatacak olan heykelciği Mouse yardımı ile yönlendirebilirsiniz.

Ben 10 Zuma

Zuma oyununa Ben 10 karakterleri ile devam ediyoruz bu oyunumuzda. Oyunun oynanışı yine aynı şekilde gerçekleşiyor yani bir yoldan size doğru gelen topları gruplar halinde yok etmeye çalışıyorsunuz.

Oyuna Ben 10 karakterlerinin entegre edilerek sunulması, özellikle de erkek çocuklarını oyuna daha rahat ulaşmalarını sağlıyor.

Sihirbaz Zuma

Yine farklı maceraları içeren bir Zuma oyunu var karşımızda. Oynanışı az çok diğer Zuma oyunları ile aynı. Yine size doğru gelen renkli topları aynı renktekilerle eşleştirerek topların kaçmalarını engellemelisiniz. Bunun için ise Mouse’u kullanarak aynı renkten 3 ve daha fazla topları eşleştirmelisiniz.

Bu Zuma oyunundaki karakterimiz ise bir sihirbaz olacaktır. Oyuna farklı bir hava kattığını da söylemeden geçmeyelim.

İnsan Zuma

Bu oyunda ise işler tamamen kontrolden çıkıyor !

Çünkü bu oyunumuzda bize doğru gelen topları değil aynı renkten giyinmiş insanları yok etmemiz gerekecek. Yani artık küçük renkli toplar ile işimiz yok.

Aynı kıyafetli insanları eşleştirirken bonus puanlar kazanmaya da dikkat etmelisiniz. Ve bol bol puan toplamalısınız. Oyunumuzu diğer oyunlarda da olduğu gibi yine Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz.

Garip Zuma

Bu sefer de karşımızda Zuma oyununun daha kolay oynanışlı ama yine de çok zevkli olan versiyonu var karşımızda. Bu oyunumuzda da aynı şekilde farklı renklerden toplar labirent şeklinde yol üzerinde bize doğru geliyorlar ve yok etmemiz gerekiyor.

Oyunu açmak için start butonuna basmalıyız. Daha sonra ise oyunu oynabilmek için Mouse’u kullanmalısınız.

1,071 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın