Yep Yeni IO Oyunları Geldii!

Online şekilde çok oyunculu olarak oynanabilen ve kısa sürede çok sevilerek oynanma rekorları kıran io oyunlarına yeni iki oyun eklendi. İşte son çıkan io oyunları;

Wilds.io

Io oyunlarını bilmeyenler için yeniden kısaca oyunların genel oynanışını anlatalım. Io oyunlarının her birinde farklı temalarda platform üzerinde rakiplere karşı mücadele ediyorsunuz. Üstelik online olarak.

Wilds.io oyununda ise, ıssız topraklarda tek başınasınız ve platform üzerindeki düşmanlarınıza karşı mücadele ediyorsunuz. Oyuna isterseniz hesap oluşturarak isterseniz de misafir oyuncu olarak girebilirsiniz. Elinizdeki balta ile düşmanlarınıza karşı kendinizi korumalısınız.

Oyunu mouse ve yön tuşları ile oynayabilirsiniz.

Superorbit.io

İo oyunlarında en çok sevilenlerden biri de Superorbit olacak şüphesiz. Bu oyunumuz bir uzay macerası olarak adlandırılabilir. Uzay araçlarını kontrol ederek platformdaki rakiplerinize karşı mücadele edeceksiniz.

Üstelik uzay geminiz, seviyeniz arttıkça daha da çok gelişecektir. Yani ileri seviyelerde ufak savaş geminiz tam bir savaş makinesine dönüşecek diyebiliriz.

Oyun yine klasik io oyunlarındaki gibi online bir şekilde ve çok oyunculu olarak oynanmaktadır.

Sitemizdeki io oyunları güncellendikçe bütün oyunların ayrıntılarını buradan okuyabileceksiniz.

1,395 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın