YAZIN TREND OYUNLARI

Okulların kapanması ile birlikte ders kitapları da raflara kaldırıldığına göre sıra artık Oyunskor’da harika oyunların tadını çıkarmaya geldi.

Oyunskor’da onlarca kategoriden binlerce güzel oyun oynamanız için sizleri bekliyorlar. Biz de Oyunskor’un en güzel oyunlarından sizlere bir liste hazırladık. İşte bu yaz trend olacak harika oyunlarımız;

 

Yıldırım Takımı

Yıldırım Takımı, bütün dünyaya barış ve huzur getirmek için savaşmaya hazır. Siz de Yıldız Takımı’na katılarak, dünyanızı düşmanlardan kurtarın. Oyunda Yıldız Takımı’nın eşsiz karakterlerini yönlendirecek ve düşman tehditlerine karşı mücadele edeceksiniz. Görevleri yerine getireceksiniz ve kendinize yeni silahlar alacaksınız. Yön tuşları yardımı ile oyunu oynayabilirsiniz.

 

Running Fred

Meşhur çizgi film karakterimiz Fred, şimdi de bir koşu oyununda sizinle birlikte. Fred, engebeler ile dolu yolda arkasındaki zebaniden kaçmaya çalışırken ona bu yolda yardım etmelisiniz. Oyunda, yön tuşlarını kullanarak Fred’i yönlendirmeli ve arkasında zebaniye yakalanmadan ve engellere takılmadan yolu bitirmesini sağlamalısınız.

 

Yunus Show 7

Yunus Show serimizin 7. Oyununda sevimli ve yetenekli yunusumuzu kontrol ederek onun seyirciler önünde gösteri yapmasına yardım etmelisiniz. Yön tuşlarınızı kullanarak yunusumuzu kontrol etmelisiniz. Size verilen görevleri tamamlamanız gerekmektedir. Suyun içine dalarak hız kazanmalı ve halkaların içinden geçmeli, toplara vurmalısınız.

 

Sarışın Prenses Gelinlik Modası

Yaz oyunları dediğimize göre, gelinlik modelli oyunlardan listeye eklememek olmazdı. Yaz gelince düğün mevsimi başlıyor tabi ki. Oyunskor’un minik prensesleri ise gittikleri düğünlerde, gelinlik hayalleri kuruyorlar. Onların bu gelinlikleri kendi mankenlerinde deneyebilmeleri için harika bir oyun var karşınızda.

 

Çiftlik Günü

Yazın tadı bir çiftlikten ve o çiftlikteki hayvanların yanında başka nerede daha güzel çıkabilir ki? Eğer siz de hayvan sevgisini yüreğinde taşıyanlardan ve çiftliklere ilgi duyanlardan iseniz bu oyun tam da size göre. Çiftlik Günü oyunumuzda, çiftlikteki hayvanlardan sorumlu olan kızımızı yönlendirerek, hayvanların bakımlarını ve temizliklerini yapmasında ayrıca onların beslenmesini sağlamasında yardım etmeliyiz. Mouse kullanarak oyunu oynayabilirsiniz.

1,780 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın