Yarış Tutkunları İçin Oyunlar

Bu yazımızda, Oyunskor’da en sevilen yarış oyunlarını ve bu oyunların Videoskor’da ki tanıtım videolarını birleştiriyoruz. Böylece hem en popüler yarış oyunlarını tanıyacak hem de nasıl oynandıklarını canlı canlı izleyebileceksiniz.

yaris

Civciv Yarışı 2

Öncelikle oyunumuzdan biraz bahsedelim.Bu oyunumuzda, ilk yapmamız gereken minik civcivimizi yarışlara katılabilmesi için hazırlamak olacak. Tüm antremanları yüksek notlarla geçmeli ve daha sonra yarışa katılmalısınız. Bir civcivin antreman koçu olmak ilginç olacaktır.

Videomuzda ise, oyunumuzun adım adım nasıl oynandığını bulabilirsiniz. Böylece hem oyun hakkında bilginiz olacak hem de nasıl oynayabileceğinizi anlamış olacaksınız.

Civciv Yarışı 2 Videosu İzle

Spor Yarışları

Yarış oyunları kategorisinde sadece araba yarışları olacak diye bir kural yok tabi ki. Spor yarışları isimli bu oyunumuzda, bir karnavalda sporcunuzun çeşitli spor dallarında en yüksek skorları yapmasına yardım etmelisiniz. Sporcu olmak kolay bir şey değil, bu yüzden çok çaba sarfetmeniz gerekecek. Yön tuşları ile sağa ve sola kontrol edebilir, X tuşu ile ilerleyebilir, Z ve C tuşları ile diğer aktiviteler için yüzme, dalış etkinliklerini yapmasında kullanabilirsiniz. 

Videomuzda, oyunda yapmanız gerekenler, ne tarz yarışmalar olduğu gibi her türlü bilgiyi bulabilirsiniz.

Spor Yarışları Videosu İzle

Taş Devri Yarışları

Küçüklüğümüzün en sevilen çizgi filmlerinden Taş Devri kahramanları bu sefer de Oyunskor’da çıkıyorlar karşımıza. Oyunumuzda, komik karakter Fred Çakmaktaş’ın arabasını kontrol etmesine yardımcı olmalısınız. Kaza yapmadan ilerleyebilirseniz, diğer etaplara da geçebilirsiniz.

Oyunumuzun konusunu anlattık, videomuzda da nasıl oynandığını, aşamalarını izleyerek, oyunu oynamadan kendinizi hazırlayabilirsiniz.

Taş Devri Yarışları Videosu İzle

Paten Yarışı

Yine farklı ve eğlenceli bir oyun var karşımızda. Patenle kaymaya korkanlar üzülmesinler, artık Oyunskor sayesinde siz de paten kayabilecek hatta yarışabileceksiniz. Tek yapmanız gereken oyunumuzun nasıl oynandığını gösteren videomuzu izlemek ve daha sonra oyunumuza girerek oynamaya başlamak.

Oyunumuzda, mahalledeki gençler paten yarışı yapmak istiyorlar. Biz de o gençlerden birini canlandırıyor ve paten yarışında birinci olmaya çalışıyoruz.

Yön tuşları ile seçtiğiniz patencinin kontrol etmesini sağlayın. A ve S tuşları ile ise rakiplerinizi yavaşlatmak için topladığınız eşyaları onlara fırlatın.

Paten Yarışı Videosu İzle

Süratli Yarış

Oyunda öncelikle  araba yada motordan birini seçmelisiniz. Daha sonra ise oyunda üstünlük kurabilmek için mücadele etmelisiniz. Yolda ilerlerken uçurumlu bölgelere dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi halde aşağı düşebilirsiniz.

Aracı yön tuşları ile kontrol ediyorsunuz ve X tuşu ile turbonuzu aktif hale getirebilirsiniz.

Videomuz da da oyun hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz. İyi seyirler ve iyi oyunlar.

Süratli Yarış Videosu İzle

1,022 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın