WARGAME 1942

Oyunskor’un birbirinden güzel oyunlarını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bugün ki konuğumuz ise Wargame 1942 oyunu. Oyunumuz, online oyunlar kategorisinde yer almaktadır. Oldukça da sevilen bir oyunumuz olan Wargame 1942 oyunu, grafikleri ile de oyuncuya keyif dolu anlar yaşamaktadır.

Browser üzerinden oynanan oyun, Türkçe dil desteği de kaldırmaktadır. Puanı ise 5/4. Oyunun yapımcısı Looki Games şirketi.

Genel bilgileri verdiğimize göre artık, oyunun özelliklerini sıralamaya başlayabiliriz;

  • Wargame 1942 oyunu bir strateji-savaş tabanlı oyundur.
  • İkinci dünya savaşı işlenmektedir. Ve biz de ilk olarak ülkemizdeki askeri ve ekonomik durumu geliştirmeye başlıyoruz.
  • Kendi ülkemizde geliştirmeleri yaptıktan sonra ise bölge lideri olabilmek için mücadelemize başlıyoruz.
  • Tabi bölge lideri olmak için savaşan sadece biz değiliz. Komşu ülkelerden sizin ülkenize sık bir şekilde saldırılar düzenlenecektir. Savunma hattınızı kurarak bu saldırılardan başarı ile çıkmalısınız.
  • Ordunuzu savunma hattını geliştirmeniz bu oyunda özel bir anlam tutuyor. Savunmayı geliştirmek için ise seviye atlamanız gerekiyor. Seviye atladıkça, yeni özellikler de açılacaktır.
  • Seviye artırmanızı sağlayan en iyi etkenlerden birisi, diğer strateji oyunlarında da olduğu gibi kaynaklardır. Kaynaklarınızı boş bırakmamanız gerekmektedir.
  • Ordunuzda, teknolojik özellikler de ekleyerek daha da gelişmesini sağlayabilirsiniz. Böylece, ordunuzu oldukça güçlendirirsiniz ve diğer ülkelere saldırdığınızda hakimiyet kurabilirsiniz.

Oyun Türkçe dil desteği de bulundurduğundan dolayı, oldukça kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.

En güzel oyunlarımızı sizler için tanıtmaya devam edeceğiz, bizi takip edin.

Wargame 1942 Oyuna Başla

Bütün Online Oyunlar

 

801 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın