VİDEOSKOR’DA STRES ÇARKI FIRTINASI

Stres çarkı fırtınası yurt ve dünya genelinde hala son hız devam ediyor. Sokaklarda, yollarda, toplu taşımalarda herkesin elinde artık farklı bir model stres çarkı bulunuyor. Üstelik stres çarkı o kadar çok tuttu ki, binlerce farklı çeşidini görebiliyoruz. Kaptan Amerika modelliden dümen modelliye, fosforlu renklilerinden mat modellerine kadar binlerce stres çarkı, sahiplerinin elinde döndürülmeyi bekliyor.

Stres çarkının bu kadar tutmasının ardından tabi ki de dünyanın dört bir yanından stres çarkı ile ilgili çok farklı videolar yayınlanmaya başladı. Videoskor’daki stres çarkı videolarını da stres çarkı tutkunları için derledik. İşte Videoskor’da ki stres çarkı fırtınası;

1-100 Tonluk Pres ile Stres Çarkı Ezme

Pres’in ne kadar güçlü olduğunu ve her şeyi bir anda ne hale getirdiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Pres makineleri ile farklı cisimleri ezme videoları ise internet aleminde oldukça fenomen. Videonun en başlarında yine çok farklı cisimlerin pres ile ezildiğini görüyoruz, videonun sonlarına doğru ise, dönen bir vaziyette olan bir stres çarkı pres makinesinden nasibini alıyor.

2-Kağıt İle Stres Çarkı Yapma

Stres çarkının binlerce farklı versiyonları olduğunu giriş bölümünde söylemiştik zaten, bu videoda ise yetenekli bir gencimizin rengarenk kağıtlardan farklı türlerde ve boyutlarda stres çarkları yaptığını görüyoruz. Bu stres çarkları sizce de biraz renkli rüzgar güllerine benzemiyor mu?

 

3-1000 Km Hızla Dönen Stres Çarkı-Enes Batur

Enes Batur, çok başarılı ve oldukça ilgi gören bir Türk Youtuber. Enes Batur, her videosunda çok farklı alanlardaki deneyimlerini internet alemine aktarıyor. Bu videoda ise Enes Batur, farklı bir yerden kanaldan bulduğu videoda, 1000 km hızla dönen bir stres çarkı yapımını izliyor. Adım adım gösterilen videoda, lazım olan malzemelerde net bir şekilde belirtiliyor. Daha sonra ise Enes Batur’da videoda gördüğü gibi kendi stres çarkını da çeşitli malzemeler kullanarak 1000 km hıza ulaştırmaya çalışıyor.

 

4-Stres Çarkı Yapımı

Yabancı bir kanal tarafından yayınlanan bu videoda ise farklı kalıplar yardımı ile birbirinden farklı stres çarkları yapmayı öğreniyoruz. Bu sayede kendi istediğimiz şekildeki stres çarklarını kendi ellerimizle yapabiliriz. Fakat videoda kullanılan malzemelerin çok bulunan malzemeler olmadığını ve kullanırken çok dikkatli olunması gerektiğini unutmayınız.

 

5-Stres Çarkıyla Yapılan İnanılmaz Numaralar

Bu videomuzda ise dünyanın çok farklı yerlerinden gelen görüntüleri görüyoruz. Stres çarkı konusunda uzmanlaşmış olan kişiler, ellerinde çok farklı şekillerdeki stres çarklarından birbirinden inanılmaz numaralar yaparak, herkesi şaşırtıyorlar. Eğer sizin de bir stres çarkınız var ise siz de bu numaralardan bazılarını deneyimleyebilirsiniz.

2,157 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın