Uçan Amigo Oyunları

 

Uçan Amigo, Oyunskor’da ki sekiz oyunu ile hepimize kendini sevdirmeyi başarmış bir maceraperestimiz. Onun maceralarında siz de hem çok eğlenecek hem de becerinizi geliştireceksiniz. Maceraları ile sizi dünyanın çok farklı yerlerine götüreceğinden emin olun.

 

 

 

Uçan Amigo’nun Oyunskor’da ki maceralarına bir göz gezdirmek ister misiniz? İşte buradalar;

 

 Uçan Amigo

Uçan Amigo’muz uçmak için eline iki tane balonunu almış bile çoktan. Fakat çölde olduğundan dolayı da balonları, bir kaktüse değip patlama riski taşıyorlar. Biz ona, balonları patlamadan ilerlemesi için yardım etmeliyiz.Kaktüs ve dikenli diğer nesnelere dokunmadan Mouse yardımı ile bu tuzaklardan kaçmalısınız. Böylece Uçan Amigo’muzu kurtarabilirsiniz.

 

Uçan Amigo 6

Uçan Amigo oyunlarında, grafiksel olarak en dikkat çeken oyunlardan biri de serinin altıncı oyunu.

Bu oyunda da tıpkı diğer oyunlarda olduğu gibi amacımız yine Uçan Amigo’yu ve balonları kurtarmak ve korumak. Bu sefer ki maceramızın adresi ise Afganistan. Balonları ile engellere karşı meydan okuyan amigonun yanında bulunarak ona yardımcı olun ve ilerlemesini sağlayın.

 

 

Uçan Amigo 8: Uzay Macerası

Uçan Amigo serisinin en son çıkan oyununda, Amigo’muz belli ki hızını alamamış ve bu sefer uzaya kadar uçmuş. Fakat engeller uzayda da devam ediyor. O yüzden uzay kostümlerinizi giyin ve Uçan Amigo’ya yardım etmeye gidin.Engeller ile dolu olan yolları geçmesini sağlamak için mouse’unuzu kullanarak nesnelerin yerlerini değiştirmeli ve butonlarla hareketli nesneleri kontrol ederek amigoya yol açmalısınız.

 

2,664 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın