TANX.İO VE LİMAX.İO

Online oyunlar arasında hızla yayılan io oyunlarına iki yeni oyun daha eklendi. Bu oyun türleri o kadar sevildi ki çok kısa zaman diliminde hem pek çok çeşidi yayınlanmaya başladı hem de hepsi çok fazla oyunsever tarafından ilgiyle oynanıyor. Şimdi yeni eklenen oyunlarımızı incelemeye başlayabiliriz.

tanxlimxax

Tanx.io

Adından da anlayabileceğimiz gibi bu sefer ki oyunumuzda oyun teması tanklara dayanmaktadır. Oyun platformunda bir tankınız var ve tankınızı kontrol etmek için W A S D tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Mouse ile de tankınızın ateş etmesini sağlayabilirsiniz. Platform içindeki diğer oyuncular da sizin gibi tanklara sahipler. Yapmanız gereken şey ise tankınız ile ateş ederek diğer oyuncuların tanklarına zarar vermek olacak. Parçaladığınız her rakip oyuncu tankı için kendi takımınıza puan kazandıracaksınız. Basit bir tank oyunu gibi gözükse de hem online olarak oynanışı hem de takım oluşumları ile oyuna girdikten sonra size hem çok keyif verecek hem de bağımlılık yaratacak.

Limax.io

İo oyunlarının bambaşka yerlere geldiği bu oyun ile artık iyice açığa çıktı. Limax.io oyunumuzda bu sefer canlandırdığımız bir hayalet olacak. Oyunumuzda hayaletimizi hareket ettirmek için Mouse kullanmalı ve rakip hayaletleri yok etmek için ise onların önlerinden geçerken sol tık yardımı ile önlerine set çekmeliyiz. Böylece kazanmaya daha da yakınlaşabiliriz. Ayrıca platform içindeki yemlerden yiyerek büyümemiz de gerekmektedir.

İşte io oyunlarının son çıkan iki oyununu sizler için tanıttık. Her gün bir yenisi eklenen bu oyunlar güncellendikçe Oyunskor’dan oynayabilir ve blog sitemizden de ayrıntılarına ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

1,254 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın