Supersnake.io Oyununu İnceliyoruz

Snake oyununu hepimiz yakından biliriz. Çoğumuzun daha telefonumuzun bile olmadığı yaşlarda ebeveynlerimizin telefonlarından oynamak için ısrar ettiğimiz oyundur Snake.

supersnake

Tabi geçen zamanla ve teknolojinin hayatımızım her alanına girmesi ile beraber artık Snake oyunu da bildiğimiz gibi kalmadı ve gelişti.

İşte biz de bu yazımızda, Türkiye’nin en büyük oyun sitelerinden olan Oyunskor’da yer alan yeni nesil Snake oyununu, yani Supersnake’i sizlere tanıtacağız.

Snake oyununda; ufak bir yılan olarak oyuna başlıyorsunuz ve duvarlara çarpmadan yemleri yiyerek büyümeye çalışıyorsunuz. Tabii büyüdükçe oyun alanında hareket etmek çok daha fazla zorlaşıyor ve gövdenizi bir yandan büyütmeye çalışırken bir yandan da kendi kendinizi yememeye çalışıyorsunuz. Bu da oldukça zor. Yıllarca oyunu sadece bu tonda oynadık ve böyle alıştık. Buraya kadar her şey aynı.

Ama Supersnake oyununda karşımıza online oyun kavramı da çıkıyor ve oyun bir anda multiplayer haline geliyor. Nasıl mı ?

Supersnake oyununda online olarak bu oyunu oynayan diğer kişilerle ortak bir alan içerisinde oluyoruz. Bu sefer görevimiz zorlaşıyor çünkü sizden küçük oyuncuların yılanlarını yiyerek küçültmeli ve puan kaybetmelerine neden olmalısınız ama unutmayın ki sizden büyük olan yılanlar da sizi yemek ve puan kaybettirmek için harekete geçeceklerdir. Yani güzel bir strateji uygulamalı ve yenilmeden yemelisiniz. Bu ne yazık ki o kadar da kolay değil.

Özetle yıllarca tek başımıza oynayarak puan kastığımız Snake oyunu artık akıllı Snake haline geldi ve dünya çapında oynanmayı özelliklerine kattı. .

Küçükken Snake oyununa gönül vermiş herkesi, Supersnake oyununu da oynamaya davet ediyoruz.

SuperSnake.io Hemen Oyna

1,277 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın