Süper Kahramanlar Futbol Serisi

Futbol oyunları kategorisinde yer alan en sevilen oyun serilerinden birisi olan ‘Süper Kahramanlar Futbol’ serisi ile, sevdiğiniz çizgi film kahramanları ile futbol oynamanın tadını çıkaracaksınız.

Bu serimizde toplam 4 adet oyun var. Bunların 3’ü klasik oyun bir tanesi ise 2016 Toon Cup adındaki turnuva oyunu. İşte oyunların ayrıntıları;

 

Süper Kahramanlar Futbol

Serinin ilk oyununda, en sevilen karakterlerin içinden bir kaptan iki tane de oyuncu seçerek takımınızı oluşturmalısınız. Takımınızı oluşturduktan sonra ise turnuvaya katılacaksınız.

Oyunu oynayabilmek ve karakterinizi kontrol edebilmek için Z ve X tuşları ile pas ve şut yaparak maçı kazanmaya çalışmalısınız.

Süper Kahramanlar Futbol 2

Serinin ikinci oyununda ise, Cartoon Network ekranlarının en sevilen çizgi film karakterlerinin düzenledikleri turnuvaya katılacaksınız. Bu turnuvada; Gumball, Finn, Jake, Rigby gibi karakterler ile oynayacaksınız.

Unity platformunda hazırlanmış olan bu güzel oyunda takımını seç ve futbol becerini konuştur. Süper Kahramanlar Futbol 2 Oyununu YÖN TUŞLARI, Z ve X tuşları ile oynayabilirsiniz.

Süper Kahramanlar Futbol 3

Serinin üçüncü oyununda ki karakterlerimiz ise; Ninja Kaplumbağalar, Sünger Bob gibi hepimizin çok sevdiği ve eğlendiği karakterler. Tabi daha sayamadığımız pek çok ana çizgi film karakterleri mevcut.

Bu oyunda, yön tuşları ile karakterimizi kontrol edecek ve boşluk tuşu ile de kaleye şut çekerek gol atmalısınız. Ekranın en altında özel bir güç birikiyor ve biriktiğinde daha etkili vuruş yapmanızı sağlayacak.

Süper Kahramanlar Futbol 2016

Süper kahramanlar futbol yıldızı oyunumuzda en sevilen çizgi film karakterlerinin içinde bulunduğu yeni futbol oyununda temsil etmek istediğiniz ülke bayrağını seçerek sevdiğiniz 3 karakteri takıma almalısınız. Yön tuşlarını kullanarak oyuncularınızı yönlendirebilirsiniz. Z ve X tuşlarını kullanarak topu pas, çalma ve şut çekmekte kullanmalısınız.

 

1,338 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın