Son Zamanların En İyi Beceri Oyunları

Beceri oyunları, Oyunskor’un en sevilen kategorileri arasında yer alıyor. Tüm yaştan oyuncuların severek oynadıkları Beceri oyunları, sizi hem eğlendiriyor hem de gelişmenizi sağlıyor.

Seçtiğimiz bazı beceri oyunlarını sizlerle buluşturmak istedik. İşte bu haftanın seçilmiş oyunları;

Peluş Oyuncak Fabrikası

Peluş oyuncaklar, büyüklerin bile sevdikleri oyuncak türüdür. Bu oyunumuzda ise her yaşa hitap eden tatlı peluş oyuncakların yaratım sürecine tanık oluyor hatta bizzat ortak oluyoruz.

Oyuncak fabrikasında, size verilen malzemeleri doğru şekilde yerleştirerek oyuncakları oluşturmalısınız. Daha sonra ise oyuncakları kutularına koymalı ve diğer bölümlere atlayarak daha çok çocuğun oyuncaklar ile kavuşmasını sağlamalısınız.

Garfield

Ahh Garfield ahh, Garfield sevimli kedimizi mutlaka tanıyorsunuzdur. Sahibi defalarca diyete sokmaya çalışsa da asla yemek yeme sevdasından vazgeçmeyen Garfield, yine acıkmış gibi gözüküyor.

Garfield’ın karnını doyurmak için, oyuna başladıktan sonra Mouse yardımı ile yukarıdan gelen yiyecekleri Garfiel’ı yiyeceğin geldiği yöne doğru götürerek yedirmelisiniz.

 

Balık Restaurantı

Balık restaurantı işletmeye ne dersiniz? Sanırım kulağa hoş geliyor. Çünkü balık çok sağlıklı bir besin kaynağı.

Dilerseniz mouse yardımıyla en lezzetli balıkları kızartabilir yada bar bölümüne giderek en güzel içecek servisini yön tuşları yardımıyla yapabilirsiniz.

Bu oyun sayesinde, balık sevmeyenler bile balık sevmeye başlayacaklar.

 

1,269 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın