Son Zamanların Çok Oynanan Oyunları

Bugün ki yazımızda sizlere sitemizde en çok oynanmaya ve en çok beğeniye sahip olan oyunlarımızı tanıtacağız. İşte Oyunskor’un incileri;

populer

Zigzaglı Yollar

Zorlu yollarda aracımızı en sona kadar götürmeye çalışıyoruz. Yollarda ilerlerken ekranda sağa ve sola tıklayarak aracı yönlendirebilirsiniz. Ayrıca bazı geçiş noktalarında aracınız değişecek ve hızlanmaya başlayacaksınız. Yani oyunda ilerledikçe oyun sizin için daha da zorlaşacak. Son zamanların en popüler oyunları arasına giren Zigzaglı Yollar oyununu mutlaka oynamanızı tavsiye ediyoruz.


 

Dumb Ways to Die Macera

Ufak bir canavarı kontrol ettiğimiz bu oyunumuzda yapmanız gereken şeyler ekrana tıklayarak canavarımızı yönlendirmek olacak. Engelleri aşarak ilerlemesine yardımcı olmalısınız. İlerlemesi gereken yerlerde ilerletmeli ve yavaşlaması gereken yerlerde ise yavaşlatmalısınız. Bu eğlenceli oyunumuzda bakalım ne kadar ilerleyebileceksiniz.

 


Neşeli Ahtapotlar

Bu oyunumuz çok eski ve çok sevilen oyunlardan biri olan Tetris’e benzerliği ile dikkat çekmektedir. Siz de Tetris hayranı iseniz bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Biraz zeka biraz da şansın birleştiği bu oyunda aynı blokları bir araya getirmeli ve blokları yok etmelisiniz. İşte yeni nesil Tetris.

 


 

Çiçekleri Sula

Çiçek besleyen biri iseniz çiçekleri sulamanın önemini biliyorsunuzdur. Bu oyunumuzda da çiçekleri sulamamız için su yollarını açmanız gerekiyor. Su yollarını tıkayan ve engeller oluşturan her şeyi kaldırmalı ve suyun çiçeklerinize ulaşmasına yardım etmelisiniz. 

Tren Yolu İşletmesi

Yönetim oyunlarını sevenler için gerçekten harika bir oyun var karşımızda. Tren Yolu İşletmesi oyununda bozulan tren yollarının onarımını sağlamalısınız. Çarkları doğru yöne çevirmeli ve yolu düzenlemelisiniz. Daha sonra ise trenin gelmesini sağlamalı ve doğru yolda gittiğinden emin olmalısınız.

 


 

Euro 2016 Test

Euro 2016 heyecanı her yeri sarmışken bu heyecanın oyunlara d yansımaması olmazdı tabii ki. Bu oyunumuzda da Euro 2016 hakkında karşınıza gelecek olan pozisyonların öncesini ve sonrasını tahmin ederek doğru cevapları bulmaya çalışmalısınız. Yani bir nevi bilgi yarışması olarak görebilirsiniz bu oyunu.


1,407 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın