Sniper Takımı Oyun Serisi

Oyunskor’da bireysel oyunların yanı sıra oyun serilerimiz de oldukça ilgi görmektedir. En sevilen serilerden birisi de Sniper Takımı serisi. Bu serimizde toplamda 5 adet oyun var ve bunlardan ikisi klasik sniper takımı oyunu, diğer üçü ise çöp adam sniper serisi. Şimdi sırasıyla bu serinin oyunlarını inceleyeceğiz.

 

 

Sniper Takımı oyununda, şehrimiz teröristler tarafından yakılıp yıkılmaktadır. Şehrin stratejik açıdan çok önemli birhttp://images.oyunskor.com/resim/2010/2/snipertakimi.jpg konumu mevcut. Biz de şehrin en kritik 4 bölgesine en iyi 4 keskin nişancımızı yerleştiriyoruz. Bizim görevimiz ise bu keskin nişancıları kontrol ederek, teröristleri alt etmek olacak. Mouse ile hedef almalı ve boşluk tuşu ile de zoom yaparak teröristleri öldürmelisiniz. Diğer keskin nişancılara geçmek için ise 1,2,3,4 numaralı tuşları kullanmalısınız.

Sniper Takımı 2 oyununda ise, yine aynı şekilde savaş bölgelerine gönderilen 4 snipercıyı yerleştirerek, düşmanlarınızı öldürmelisiniz. Operasyonlar için her seferinde farklı savaş bölgelerine gidecekler ve her bölgece farklı güçten düşmanlarla karşılaşacaklar. Oyunumuzu oynamak için  1,2,3,4, Q,E ve boşluk tuşlarını kullanabilirsiniz.

Çöp Adam Sniper serisinde ise genel olarak oyun şu şekilde;

Terör örgütü tarafından ordudan çalınan füzenin peşine düşüyoruz. Bunun için görevlendirilmiş iki kırık snipercı ile bu görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. Mouse’unuz ile nişan alarak hedefleri yok etmeli ve sorunsuz bir şekilde ilerlemelisiniz. R tuşu ile merminizi değiştirmeyi unutmayın. Kazandığınız paralar ile silahınızın özelliğini artırabilir ve kilitleri açılan yeni silahları satın alabilirsiniz

1,032 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın