Slither.io Nasıl Oynanır ?

SLITHER.IO OYUNU NASIL OYNANIR?

Geçtiğimiz günlerde Supersnake oyununu incelemiştik. Bugün de son zamanlarda yine oldukça başarılı bir yükseliş göstermiş olan Slither.io oyununu konuşacağız. Mobil mağazalarda da yer alan oyunu, bilgisayar ortamında da Oyunskor’dan oynayabilirsiniz.slither

Slither oyununda da tıpkı Snake oyununda ki gibi hareket ediyoruz. Bu sefer canlandıracağımız ve yönlendireceğimiz oyun kahramanımız ise bir solucan!

Oyuna girişimizde dilerseniz hesap oluşturarak giriş yapabilir dilerseniz de hızlı giriş sistemi ile bir nickname kullanarak oyuna girebilirsiniz. Oyuna girdiğimizde ufak bir solucan olarak yer arıyoruz. Solucanımızı büyütmek için ise, oyun platformundaki sizden küçük olan solucanları yememiz gerekmektedir. Solucanımızı platformda hareket ettirmek için W-A-S-D tuşlarını kullanmamız gerekmektedir.

Oyunda dikkat etmemiz gereken diğer şey ise, biz büyümek için küçük solucanları yerken, bizden büyük olan solucanlarında büyümek için bizi yemek isteyecekleridir. Yani oyunda hem bizden kaçan küçük solucanların peşinden giderek onları yemeliyiz, hem de bizdne büyük olan solucanlara yem olmamak için de onlardan kaçmalıyız.

Oldukça eğlenceli olan bu oyun çok yakından tanıdığımız ve yıllardır gönlümüzü fethetmiş olan Snake oyununa benzerliği ile de gördüğü ilgiyi her geçen gün artırmaktadır.

Snake oyununu sevenlerin ve o oyunda en yüksek puanları yapanların Slither oyununu da mutlaka denemeleri gerektiğini söyleyebiliriz. İyi oyunlar.

Slitter.io Oyunu Hemen Oyna

 

1,919 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın