SLASH.IO ve SPLIX.IO

Artık gözünüzaydın diyebiliriz sanırım. Çok sevilen ve herkes tarafından oynanarak rekorlar kıran io oyunlarına yeni 2 oyun daha eklendi. Io oyunları, online olarak platformlar üzerinde oynanabilen here birinde farklı bir şeyi temsil ettiğimiz oyunlardır. Bakalım yeni io oyunlarımızda neler yapıyoruz ve nasıl oynuyoruz.

Screenshot at Eyl 03 16-05-40

Slash.io

sl4shİsmimizi yazarak giriş yapacağımız oyunda bu seferde ufak bir noktayı temsil edeceğiz. Evet bu gerçekten de enteresan olacak.  Mouse’unuz ile noktanızı kontrol ederek etraftaki küçüm yemler ile seviye atlamalısınız. Atladığınız her seviye için 1 puan kazanırken bu 1 puanı da güçlendirmeleriniz için kullanabileceksiniz. Q,W,E,A,S,D tuşlarına basarak farklı güçlendirmelerden istediğinize verebilirsiniz. Diğer oyuncular ile mücadele etmek istiyorsanız mouse’un sol tık tuşuna basarak onlara sert bir kafa darbesi atarak onlara zarar verebilirsiniz.

Splix.io

Splix.io-APK

Bu oyunumuzda da öncelikle isminizi yazarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna girdikten sonra karşınıza çıkacak olan platformda Yön tuşlarınızın yardımı ile diğer oyuncuları sıkıştırmalı ve size değmemelerini sağlayarak oyunda ilerlemelisiniz. Bu o kadar da kolay olmayacak gibi gözüküyor gerçekten de. aşlangıç yaptığınız yere geri geldiğinizde kendine ait bölgenize sahip olduğunuz renk ile sahip olabilirsiniz.

 

İo oyunlarımız yüklendikçe sizlere tüm io oyunlarının ayrıntılarını açıklayacağız. Şimdilik iyi eğlenceler.

1,258 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın