Sevilen Oyun: Ada Kurmaca

Bu oyunda tamamen yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Oyunskor’un en sevilen ve en çok oynanan oyunlarından biri olan Ada Kurmaca oyununda tamamen size ait olacak olan bir adada medeniyetin temellerini atacaksınız.

Oyunumuzda size verilen malzemeleri doğru sırada kullanarak teknolojiyi geliştirecek ve medeniyet kuracaksınız. Gerekli olan tüm malzemeler ekrandaki menüde mevcut olacaktır.

 

Bu oyunda önemli olan doğru sıralamayı yakalamak. Yani malzemeleri tek tek deneyerek en doğru sıralamayı bulmalısınız. Yaptığınız her hareket sonrasında bir gelişme olacak. Tüm gelişmelerin doğru şekilde tamamlanması sonrasında oyunu bitirmiş olacaksınız.

Doğru sıralamayı yapmak için çok fazla deneme yapmanız gerekecek ve her denemede biraz daha eğleneceksiniz çünkü her hareketiniz sonrasında adanızda yeni olaylar gerçekleşecek. Bu şekilde denemelerinize devam ettikçe oyunu bitireceğiniz sıralamayı bulabilirsiniz.

Medeniyet kurmak ve herşeyi baştan yapmak ilginizi çektiyse hemen oyunumuzu oynayabilirsiniz. Umarız ki adanız gelişir ve medeniyet kurarsınız.

>> Ada Kurmaca Oyunu Oynamak İçin Tıklayınız

1,561 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın