Rio Olimpiyatları 2016

Son zamanlarda en çok konuşulan etkinliklerden biri olan Rio’da ki spor müsabakalarının oyunu Rio Olimpiyatları 2016, olimpiyatları yaşayabilmeniz için Oyunskor’da sizlerle.

rio2016

Biraz oyunu anlatmamız gerekirse;

Olimpiyatlara katılacaksınız ve istediğiniz branşta yarışacaksınız. Pek çok alanda mücadele edebileceğiniz alanda ülkenizi temsil etmenin de gururunu yaşayacaksınız. Oyunu mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Ve oyunu aynı zamanda Play Store üzerinden cihazınıza da indirerek oynayabilirsiniz.

Oyun ilk açıldığında karşınıza çıkacak ekranda dilerseniz direk oyuna giriş yapabilir ya da facebook hesabınız ile bağlanarak arkadaşlarınıza karşı da oynayabilirsiniz.

Play Game butonuna bastıktan sonra karşınıza temsil edebileceğiniz ülkeler çıkacak. Bu tablodan dilediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz. Daha sonra ise yarışabileceğiniz 8 farklı alan çıkacak. Bunlar ise şu şekilde;

-At yarışı

Sırık Atma

-Okçuluk

Yüzme

-Uzun atlama

-Kürek

-Ağırlık

-Eskrim

Engelli koşu

Bu alanlardan dilediğinize girerek, ülkenizi olimpiyatlarda temsil edeceksiniz. Unutmayın ki olimpiyat oyunları hiç de kolay değiller ama siz yine de en iyisini yapmaya çalışmalı ve çok dikkatli olmalısınız.

Rio Olimpiyatları’nı yalnızca izlemekle kalmayın ve olimpiyatların tadını Oyunskor ile çıkarın.

 

Bütün Oyunlar için Tıklayınız

 

1,116 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın