Oyunskor’da EURO 2016 Heyecanı

euro2016oyunlarEuro 2016 başladıktan sonra her yerde Euro 2016 içerikli ürünler ve paylaşımlar görmeye başladık. Oyunskor ailesi olarak da bu heyecanı oyunlarımıza taşıdık. İşte Euro 2016 heyecanına heyecan katacak yepyeni Euro 2016 futbol oyunlarımız;

Süper Kahramanlar Futbol 2016

Oyunda ilk yapmamız gereken temsil etmek isteyeceğimiz ülkeyi seçmek olacak. Daha sonra ise çizgi film karakterleri gelecek karşımıza. En sevdiğimiz 3 karakteri seçerek de takımımızı oluşturuyoruz. Euro 2016 heyecanını bu sefer çizgi film karakterlerinin mücadelesi ile yaşıyoruz.

Oyunda yön tuşları ile karakterleri yönlendirebilirsiniz. Ayrıca Z ve X tuşları ile de pas, şut gibi hareketleri yapabilirsiniz. İyi oynayan kazansın.

3D Euro Cup 2016

Bu oyunumuzda ise ilk yapmamız gereken şey yine aynı olacak, yani temsil edeceğimiz ülkeyi seçmeliyiz. Ülkemizi seçtikten sonra ise zorlu bir mücadele bizi bekliyor olacak. Takımını frikikten atacağın goller ile finale taşıman gerekiyor. Yani oyunumuz frikik temalı bir oyun.

Oyunda mouse kullanarak topa vurma ve yön-güç ayarlarını yapabilirsiniz. Rakip kaleye en fazla golü siz atın ve adınızı Euro 2016’ya kazıtın.

Euro Star 2016

Gerçek turnuvayı aratmayan bu oyunumuzda ise gruplardan başlayarak takımınızı finale kadar çıkarmalısınız ve şampiyon olmalısınız. Oyunda yapmanız gereken şey ise size verilen haklar dolmadan atabildiğiniz kadar gol atmak olacak. Unutmayın ki rakiplerinizi yendikçe bir üst maçlara geçeceksiniz.

Oyunda hareketinizi mouse yardımı ile sağlayabilirsiniz.

Daha fazla Euro 2016 Oyunu 

Bütün Futbol Oyunları

1,258 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın