Oyunskor’da Bu Hafta Çok Oynananlar

Türkiye’nin en sevilen oyun sitesi Oyunskor’da, geçen hafta en çok oynanan ve sevilen oyunları sizler için derledik. Giderek artan oyuncu potansiyelleri ile bu oyunlar gerçekten bir harika.

İşte listemiz;

1929278_10153597586628095_2059010900372518475_n

 

 

Sitemizde en çok sevilen ve en çok oynanan oyunlardan biri de Ateş ve Su oyunlarıdır. Pek çok oyunu bulunan bu oyun, oyun serisi yaratmıştır. Bu oyunumuzu arkadaşınız, kardeşiniz ile birlikte oynayabilirsiniz. Oyunda biriniz ateş diğeriniz su oluyorsunuz. Bunlar birbirlerini yok ettikleri için kırmızı yerlerden ateş ile mavi yerlerden ise su ile geçmeniz gerekiyor.

Oyunları oynarken ateşi, yön tuşları ile suyu ise a,s,w,d tuşlarını kullanarak hareket ettiriyorsunuz. Aman dikkat edin, ateşi suya suyu da ateşe düşürmeyin.

Ateş ve su oyunları iki kişilik oyunlar kategorisin de en çok oynanan oyunlardan olmasının yanında aynı zamanda her hafta en çok oynanan oyunlar listesinde başı çekmektedir.

 

Ekranlardan aşina olduğumuz bir oyun. Yıllardır akşamları ailecek merakla izlediğimiz ve çıkan soruyu doğru bilince herkes tarafından tebrik edildiğimiz yarışmaya katılmak artık parmaklarımızın ucunda. Siz de bu çok ünlü bilgi oyununda yarışabilir ve en yüksek ödülü almak için çaba sarfedebilirsiniz. Bilemediğiniz sorular için de üzülmeyin, bu oyun sayesinde bilmediğiniz pek çok bilgiyi de öğrenebilirsiniz.

 

 

Sevilen oyunlarımızdan otobüs şoförünün 2. Oyunu da çıktı. Bu oyunda da verilen yönergeleri izleyerek otobüse şoförlük yapıyor ve otobüsü kontrol ederek otobüsü park alanlarına park etmeye çalışmalısınız. En kısa sürede ve otobüse hasar vermeden park etmelisiniz. Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz.

 

 

Futbolu seviyorsanız bu oyun tam da size göre. Bu oyunda size gelen topları kafa atışı ile karşı kaleye atmaya ve oyunu kazanmaya çalışıyorsunuz. Futbol oynarken en çok eğlenebileceğiniz oyunlardan biridir. Oyunun pek çok çeşidi vardır. Bunlardan en çok sevilenleri;

Kafa topu 1-2-3

Kafa topu Avrupa Kupası

Kafa Topu La Liga

Kafa Topu Dünya Kupası

Oyunları boşluk tuşu ve Mouse yardımı ile oynuyorsunuz.

Kafa topu da, Ateş ve Su gibi iki kişilik oyunlar kategorisindedir ve en çok oynananlardandır.

Bunun sadece bir bardak olduğuna bakmayın sakın. Pek çok özel yeteneği mevcut. Aklınızdan tuttuğunuz nesneleri bilebiliyor ve sizinle komik diyaloglar kurabiliyor. Oyunu Mouse ile oynayabilirsiniz. Bir bardaktan çok daha fazlası akıllı çay bardağında.

 

 

Hepimizin artık çok yakından bildiği ve milyonlarca indirilme sayısı yapmış oyun da bir koşucusunuz ve bir canavardan kaçıyorsunuz. Kaçarken yolda pek çok engelle karşılacaksınız ve bunlara takılırsanız canavar sizi yakalayabilir. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Ayrıca yolda karşınıza çıkan değerli taşları da toplamalısınız. Topladığınız taşlar ile yeni karakterler ve karakterlerinize de yeni özellikler satın alabilirsiniz.

 

 

Regular Show oyunları, sitemizde en çok sevilen oyunlardan olmuştur. Serinin bu oyununda ise kahramanlarımız dövüşerek macera dolu yolda ilerlemeye çalışıyor. İlk olarak hotel bölümünde karşınıza çıkan garson ve diğer görevlileri dövüyorsunuz. Seçtiğiniz karakteri yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. M tuşu ile yumruk atabilir, N tuşu ile ise özel güçlerinizi kullanabilirsiniz.

Oyun aynı zaman da iki kişilik de oynanabilmektedir.

 

En çok sevilen çizgi film karakterlerinden Gumball ve arkadaşları okuldan kaçıyor. Tabii bize de onlara yardım etmek kalıyor. Öncelikle kazı kazan oynayarak oynayacağımız karakteri belirliyoruz daha sonra ise ilerleyeceğimiz yolda köprüler kurarak engelleri aşmaya ve okuldan kaçmaya çalışıyoruz. Çok eğlenceli olacağından eminiz.  

 

 

Güzel Kim yeni bir ayakkabı mağazası açmış. Biz de Kim’e yardım ediyoruz ve yeni ayakkabı tasarımları yapıyoruz. Mouse kullanarak yeni ayakkabılarınıza süslemeler, renkler ve modeller katabilirsiniz. Oynarken yaratıcılığınızı geliştirecek bu oyunda çok eğleneceksiniz.

 

 

Uzun zamandır en çok oynanan oyunlar arasında balon patlatma oyunları vardır. Bu oyunlar hem becerilerimizi geliştiriyor hem de eğlendiriyor. Bu oyunda ise birden fazla renklerdeki balonların eşlerini uygun yerlerde biriktirerek patlamalarını sağlamalısınız. Balonu aynı renkteki balonların içine nişan alıp atarak patlatmaya çalışıyorsunuz.

 

 

Bu oyunumuzda ufak sevimli mor bir yaratık ile yoldaki anahtarları toplamaya çalışıyoruz. Beceri oyunları içinde de sevilen bir yere sahip olan bu oyunu oynarken çok eğleneceksiniz. Fakat dikkat etmelisiniz, anahtarı toplarken yolda karşınıza kırmızı yaratıklar ve engeller çıkacaktır, onlardan kaçmalısınız.

 

 

 

 

 

 

 

10,072 total views, 2 views today

Oyunskor’da Bu Hafta Çok Oynananlar” hakkında 1 yorum

Bir Cevap Yazın