Orta Çağ Savaş Oyunları

 

Orta çağ ve strateji oyunları, her platformda en çok oynanan oyunlar arasında bulunmaktadır. Her yaştan oyuncu tarafından sevilen bu oyunların en güzellerini sitemizde bulabilirsiniz. En sevilen oyunlardan yaptığımız derlemeyi sizler ile paylaşacağız.

Gladyatör:

En iyi savaşçı siz olabilirsiniz. Çıkın ve tüm düşmanlarınızı yenin.

Oyunda ilk olarak yapmanız gereken bir gladyatör seçmek olacak daha sonra ise diğer gladyatörler ile ikili mücadelelere girecek ve kazanmaya çalışacaksınız. Ne kadar çok mücadele kazanırsanız o kadar çok altın kazanırsınız ve bu altınlar ile kendinize yeni zırhlar, iksirler ve silahlar alabiliyorsunuz.

Orta Çağ Krallığı:

Orta çağda her yer kaleler ile doluydu. Bu toprakları almak isteyen krallıklar ise birbirleri ile sürekli savaş halindeydiler. Şimdi sizde kendi krallığınızı korumak isteyen bir asker oluyorsunuz. Oyunda bir harita üzerinde krallığınıza yapılan saldırıları infilak etmeli ve başka topraklar kazanmaya çalışmalısınız. Oyundaki karakterinizi Mouse yardımı ile yönlendirebiliyorsunuz.

Unutmayın tüm halkınızın kaderi sizin elinizde.

 

İmparatorluğu Yık:

Eski zamanlarda kullanılan savaş silahları bugün ki silahlardan tabi ki çok daha farklı ve ilkeldi. Eski savaşların en önemli silahlarından biri de mancınıktı. Siz de krallığınızı korumaya çalışan bir mancınık ustası olabiliyorsunuz, sadece oyuna girmeniz yeterli. Bu oyunda savaş sırasında mancınık ile ilgilenen bir mancınık ustasısınız. Mouse yardımı ile önce mancınığı germeli ve daha sonra yine Mouse yardımı ile ipi keserek mancınığı hedefe göndermelisiniz.

 

Güçlü Şövalye:

Küçük yaşlarda herkes şövalye olmaya özenmiştir. Onlar cesaretleri, güçleri ve asaletleri ile hayallerimizi renklendiren kahramanlar olmuşlardır. Bu oyunda da imparatorluğunuz bir tehdit altında. İmparatorluğa her taraftan yaratıklar saldırmış ve bu durumda imparatorluğu kurtarabilecek tek kişi ise sizsiniz. Güçlü bir şövalyeyi canlandırdığınız bu oyunda, tüm topraklarınızdaki canavarları yenmelisiniz. Temizlediğiniz her bölge için altın kazanacak ve o altınlarla kendinize yeni zırh ve silah alabileceksiniz. Böylece en güçlü ve yenilmez şövalye siz olacaksınız. Oyunda şövalyenizi Z, X, C ve YÖN TUŞLARI ile yönlendirebilirsiniz.

 

Öfkeli Atak:

3 boyutlu oyun kategorisinde da yer alan bu oyun grafikleri ile sizi oyunun içine alıyor. Oyunda bir savaşçısınız ve magma canavarına karşı mücadele ediyorsunuz. Çok dikkatli olmanız gerekiyor. Magma canavarının yaratıkları da size saldıracaklardır. Yön tuşları ile karakterinizi kontrol edebilir Z tuşu ile Savunma , X tuşu ile atak yapabilirsiniz.

 

 

Kraliyet Savaşı:

Oyun hem ortaçağ döneminde geçiyor hem de zombilerle savaşıyorsunuz. Evet, kulağa gerçekten değişik ve şaşırtıcı gelmiş olsa gerek. Bu oyunumuzda, kraliyetimize saldırmak isteyen ve halkın yönetimini ele geçirmeye çalışan kötüler halkın üzerine zombileri salmışlardır. Bu durumda kraliyetteki askerleri de kontrol etmek ve zombilerle savaşmak sizin elinizde. Askerleri yönlendirin ve savaşı kazanın. Askerlerinizi stratejik planlarla dağıtırsanız kazanan siz olacaksınız. Üstelik savaş sonlarında kazandığınız ganimetler ile ordunuza yeni özellikler ve eşyalar alabilirsiniz.

 

Yelkenli Savaşları:

Gemi kullanmaktan hoşlanıyorsunuz bu oyun tam da size göre. Oyunda Mouse yardımı ile geminizi yönlendiriyorsunuz. İlk önce boş adalara saldırmalı ve kendinize yeni gemiler bulmalısınız. Gemi sayınız çoğaldıktan sonra ise artık düşmanlarınıza saldırmaya hazırsınız demektir.

 

 

Cesur Kral:

Oyunumuzda çok güçlü bir krallığın kralısınız ama krallığınız işgal altında ve kraliçeniz de kaçırılmış durumda. En kötü olanı ise ordusunu da kaybetmiştir. Savaşmak için kendisinden başkası kalmamıştır. Bunca şey kralımızı durduramaz ve cesur kralımız tek başına düşmanlara karşı savaşmaya devam eder. Amacı ülkesini ve kraliçesinizi kurtarmaktır. Cesur Kral oyununu FARE, YÖN ve BOŞLUK tuşları ile oynayabilirsiniz.

 

1,930 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın