ONLİNE OYUNLARIN YILDIZI: OGAME

Türkiye’nin oyun sitesi Oyunskor’un bir uzay macerası tadında olan yeni online oyunu OGame’e bayılacaksınız.

 

Her gezegenin başka dertleri vardır elbette. OGame oyununda ise sahip olduğunuz gezegeni korumak için mücadele etmelisiniz. Bunun için ise öncellikle gezegeninizi düzenli bir şekilde kurmalı, yer altı ve yer üstü kaynaklarından faydalanarak onlar ile gezegeniniz için yapılar ve uzay gemileri inşa etmelisiniz. Ayrıca bu madenlerden sağladığınız kazanç ile kendinize eşsiz ve yenilmez silahlar, savaş gemileri, yük gemileri yaparak dışarıdan gelecek tehlikelere karşı gezegeninizi korumaya çalışacaksınız.

Gezegeninizi dışardaki tehlikeli düşmanlara karşı korumanın en önemli adımı ise, güçlü bir savunma sistemi oluşturmaktan geçiyor. Savunma sisteminizi güçlendirmek için öncelikle gezegeninizin her yerine okçular konuşlandırmalısınız.

Unutulmamalıdır ki, bir gezegeni korumanın en iyi yolu ise, sağlam bir savunma yapısının yanı sıra, sağlam bir ittifak oluşturmaktan da geçer. İttifaklara katılarak, ittifak dostlarınız ile maden alışverişinde bulunabilir, ve birbirinizin gemilerinden yararlanabilirsiniz.

OGame, oynayan herkes de bağımlılık yaratacak bir uzay macerası olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. Siz de bu kervana katılın ve OGame’i deneyimleyin.

OGAME OYNA

2,219 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın