Noel Temalı Oyunları Seçtik

Yılın bu zamanları geldiğinde herkesi bir heyecan ve telaş almaya başlıyor. Bu tabi ki de yeni yılın telaşı oluyor. Hediyeler hazırlanıyor, çekilişler yapılıyor ve evler süsleniyor. Hele bir de kar yağarsa değmeyin keyfimize.

yeniyil

Oyunskor’da yılbaşı telaşınıza ortak olmak için sizlere Noel temalı bir sürü oyun sunuyor. İşte onların arasından sizler için seçtiklerimiz;

Noel Hediyelerini Dağıt

Bu oyunumuzda, Noel Baba’nın evlerinde heyecanla hediye bekleyen ailelere, arabasındaki yeni yıl hediyelerini dağıtmasına yardım edeceğiz. Arabamız ile ilerlerken hediye bekleyen evlere, hediyeleri dağıtmalısınız. Bunun için arabanızı dikkatli kullanmalı ve hedefteki eve giderek bacadan girmeli, hediyenizi de vermelisiniz.

 

Motorsikletli Noel Baba

Bu oyunumuzda ise, Noel Baba bu sefer de motorsiklet ile hareket ediyor. Yine bir Noel akşamı, hediye bekleyen insanlara hediyelerini dağıtmalıyız. Bunun için de yön tuşlarını kullanarak Noel Baba’nın motorsikletini sürmesine yardım etmeli ve boşluk tuşu ile de hediyeleri, sahiplerine dağıtmalısınız.

 

Noel Evi Hazırla

Sıra geldi, evlerimizi Noel için hazırlamaya. Bu oyunumuzda bize verilen odayı, Noel’e uygun bir şekilde dizayn etmelisiniz. Odanızı boyayabilir, eşyalar seçebilir ve süsleyebilirsiniz. En güzel Noel odasını siz hazırlayın ve bunu arkadaşlarınız ile paylaşın.

 

Noel Baba Zombilere Karşı

Noel Baba’nın işi bu oyunda oldukça zorlaşıyor. Çünkü etrafında onu yemek için bekleyen zombiler var ve onlardan kurtulması gerekiyor. Zombileri durdurmak için elimizdeki sopa yardımı ile kar toplarını zombilere isabet ettirmeliyiz. Kar topu fırlattığımız zombi geçici bir süre donacak. Daha sonra ise yanına giderek ona çarpmalı ve yok etmeliyiz.

1,249 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın