Nişan Al ve Hedefi Vur!

Nişan alma oyunları aslında birer aksiyon oyunlarıdır. Tabii son sürat aksiyon yaşamadan dikkat ve keskinlik ile nişan oyunlarını oynamayı sevenler için de en güzel ve en popüler nişan oyunlarımızı göstermek istedik.

nisan

İşte Nişan oyunları kategorimizdeki en popüler ilk 5 oyunumuz ve tanıtımları;

İkili Çatışma

Oyunda ilk olarak kendinize göre bir tuş takımı ayarlayabilmek için oyunun ‘options’ kısmına girmeniz gerekiyor. Ayarlarınızı yaptıktan sonra ise ilk görevinize gitmek üzere ‘Campaign’ yazısına tıklayabilirsiniz. Oyunda bilgisayara karşı oynayacaksınız. Yani bilgisayarı yeneceksiniz. Düşmanınıza ateş etmelisiniz.

Oyunda karakterinizi yönlendirmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Ateş gibi diğer aktiviteler için ise kendi belirlediğiniz tuşları kullanacaksınız.

 

Usta Nişancı

Oyuna play tuşuna basarak giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra size gösterilen bölgedeki düşman askerlerini vurmanız gerekmektedir.

Bu gerçekçi oyunumuzda ateş ederken dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli nokta bulunmaktadır. Mesela nişan alırken dikkat çekmemeniz gerekmektedir. Düşman askerleri eğer sizi fark ederse ateş etmeye başlayacaklardır.

Silahını Ateşle

Teröristlere karşı savaşabileceğiniz bu oyunumuzda W, A, S, D tuşları ile ilerleyerek ve mouse ile nişan alarak saklanan teröristleri bulup vurmanız gerekmektedir.

Oyunu oynarken dikkatli olmanız gerekmektedir. Hiçbir teröristi elinizden kaçırmamalısınız.

Mafya Adamı 10 Ültimatom

Mafya Adamı oyunları en sevilen oyunlarımız arasında yer almaktadır. Bu serimizin yeni oyununda da yine aksiyon dolu sahnelere şahit olacaksınız.

Size verecek yeni görevi tamamlayıp olay yerinden uzaklaşmaya çalışırken polisler bizi kovalayacaklar. Biz de bu aşamada ekibimizin kaçmasına yardım etmeliyiz. Bu oyunu oynarken kesinlikle çok eğleneceksiniz.

 

Sniper Takımı

Yine bir terörist oyunu var karşımızda. Bu oyunda şehir teröristler tarafından yağmalanmaktadır. Eğitim almış 4 sniper uzmanımızı şehre göndermemiz gerekiyor.

Bu sniper takımını yönlendirerek şehri kurtarmalısınız. Oyunda mouse ile hedef almalı, boşluk tuşu ile zoom yapmalı ve teröristleri öldürmelisiniz.

Diğer takım elemanlarına geçiş yapmak için ise 1 2 3 4 tuşlarına basmalısınız.

 

1,218 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın