Newyork Taksi Oyunları

Newyork Taksi iki oyunu ile, Oyunskor ailesi tarafından oldukça seviliyor. Oyunun iki versiyonu var. Bunlardan birisi 3D versiyonu diğer ise normal versiyonu. Bunların ikisini de sizlere açıklayacağız.

 

 

 

NewYork Taksi

Bu oyunda da tıpkı diğer oyundaki gibi yine görevleri yapacaksınız. Fakat bu oyunumuzda farklı olarak, sokaklar ve Newyork tabi ki o kadar detaylı olmayacak.

Kaza yapmamaya dikkat etmeli ve verilen süreyi iyi kullanmalısınız. Yön tuşları ile taksinizi kontrol edeceksiniz ve verilen görevlerinizi yerine getirerek, etapları geçmeli böylece oyunu başarılı şekilde tamamlayacaksınız.

NewYork Taksi 3D

Newyork sokaklarını en harika şekilde gösterecek olan oyuna hoş geldiniz. 3D efektleri ile Newyork’ta gezeceksiniz ve taksinizi süreceksiniz. İlk olarak bir eğitim aşamasını geçeceksiniz. Arabayı kontrol edecek ve belirlenen hedeflere gidip geleceksiniz.

Eğitim bittikten sonra ise müşterilerinizi alacak ve istedikleri yerlere götüreceksiniz. Bu sayede de para kazanacaksınız. Çok çalışmanız gerekiyor çünkü Newyork gibi metropolde ayakta kalmak çok zor olacaktır.

Oyunda trafik kurallarına ve insan hayatına dikkat etmeniz gerekiyor. Bunları asla unutmamalısınız.

 

706 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın