Ne kadar iyi yöneticisiniz ? İşte en iyi yönetme oyunları

EN SEVİLEN YÖNETME OYUNLARI

Bir yerleri işletme oyunları hepimizin çok sevdiği oyunlardandır. Sitemizde de pek çok işletme-yönetme oyunları var. Bunlar arasından en sevilenleri ve en popüler olan oyunların listesini sizlerle paylaşacağız.

Oyunskor

Yaz günlerinin vazgeçilmezi olan dondurmayı sevmeyen yoktur. Şimdi ise dondurmacı oluyor ve bir dondurma dükkanı işletiyorsunuz. Müşterilerin siparişlerinizi not alıyorsunuz ve notlardan yardım alarak istedikleri dondurmaları yapıyorsunuz. Bu sayede müşterileri memnun ediyorsunuz. Oyunumuz Mouse yardımı ile oynanmaktadır.

 

 

Pek çoğumuzun çocukluğunda en çok oynadığımız oyuncaklar Legolardır. Zamanla Legolar da bizimle birlikte büyüdü ve önce oyuncakları çok farklı şekillerde yapıldı şimdi de sanal ortama taşındılar. Bu oyunumuzda ise legolardan oluşan bir şehirde oyunun bize verdiği görevleri yerine getirerek para kazanıyoruz ve şehirde kendimize yerler satın alarak oraları işlettiriyoruz. Mouse’unuzla şehir üstündeki bir takım görevlere tıklayarak göreve başlayabilir ve yön tuşlarının yardımları ile görevlerinizi tamamlıyorsunuz.

 

 

Bu sefer de dünyada en sevilen yemeklerden biri olan makarna için dükkan açıyorsunuz ve Papa ile müşterilerinizden aldığınız listelerle istenilen makarnaları yaparak müşterilerinize lezzetli makarnalarınızı sunuyorsunuz. Oyunun başında makarnanın nasıl yapılacağına dair bir bilgi alabilirsiniz. Oyun Mouse yardımı ile oynanmaktadır.

 

 

Oyunumuzda öncelikle hepsi birbirinden güzel 8 kızdan birini seçiyorsunuz ve oyuna başlıyorsunuz. Oyunumuzda Hollywood sokaklarında gezecek, alışveriş yapacak, paranız bitince çalışıp para kazanacak, partilere katılacak ve fotoğraflar çekileceksiniz. Oyundaki amaç sürekli alışveriş yaparak, indirimleri takip ederek popüler olmak. Hollywood’un tanıdığı ünlü bir model olmak. Oyun içerisinde makyaj salonu, butik ve mağazalar, jimnastik salonu gibi birçok farklı mekana düzenli olarak giderek karizmanızı yükseltmelisiniz. 

 

Dünyayı kasıp kavuran Farmville çılgınlığı Oyunskor’da da devam ediyor. Çiftlik oyunları tüm dünya tarafından oldukça sevildi. Bu oyunda da çiftliğinizi kuruyor, meyve ve sebzelerinizi ekiyorsunuz. Olgunlaşan ekinlerinizi ise toplayın ve pazarda satarak para kazanmaya başlayın. Oyun Mouse ile oynanabilmektedir.

 

 

Oyunumuzda önce restaurantımıza gelen müşterilerden siparişleri alıyorsunuz ve daha sonra istedikleri burgerleri hazırlıyorsunuz. Ama bunu yaparken hem çok hızlı olmanız lazım hem de burgeri doğru hazırlamalısınız. Mutfağınızda bütün malzemeler mevcut. Çok sevdiğiniz hamburgerin bu sefer yapılışında görev alacaksınız.

 

 

Güzel kızımız Avie, artık yalnızlıktan ve sıradanlıktan sıkılmış, yeni arkadaşlar ve yeni yaşam tarzları keşfetmek istemektedir. Avie, kendi tarzını ararken sen de ona yardım ediyorsun ve onun olmak istediği gibi bir kadın olmasını sağlıyorsun. Oyun Avie’nin evinde başlıyor. Günlük bir bakım ve makyaj işlemlerinin ardından. Avie’nin küçük şehrine merhaba diyebilirsiniz. Kütüphane, konservatuar, lokanta, gibi mekanların bulunduğu oyunda sizden bazı nesneleri toplamanızı isteyecek, bazı yeni nesneleri de mekanlar içerisinde oynayabileceğiniz eğlenceli küçük oyunlarda kazanmanız gerekecek. Oldukça farklı bir tarzı olan bu oyunu oynarken eğleneceğinizi düşünüyoruz. Oyun Mouse ile oynanabilmektedir.

Doktor olmak isteyenler buraya. Bu sefer bir hastane yönetiyorsunuz. Oyunda hastanenize gelen hastaları şikâyetlerine göre ilgili bölümlere gönderiyorsunuz. Hastanenin kazancına katkı sağlamak için gelen hastaların iyi bir şekilde ağırlamalısınız. Hastayı çok beklettiğiniz zaman oyunda başarısız olabilirsiniz. Bu nedenle yapabildiğiniz kadar seri olmaya gayret edin.

 

2,287 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın