Ne Kadar Becerikli Olduğunuzu Gösterin

SON EKLENEN BECERİ OYUNLARI

Oyunskor’da özellikle beceri oyunları her yaştan oyun severin dikkatini çekmektedir. Sürekli yenilenen oyun sitemize yine pek çok beceri oyunlarımız eklendi. İşte son eklenen beceri oyunlarımız ve oyunlarımızın açıklamaları;

beceri

Hero Simulator

Bu oyunumuzda yıllarca pek çok mücadeleye katılmış ve artık yorgun düşmüş olan gladyatörümüz Cedric’i tekrar ayağa kaldırıyoruz ve mücadele etmesine yardım ediyoruz. Pek çok düşmanımız olacak ve bu düşmanların hepsini yerle bir etmemiz gerekecek.

Oyunumuzu oynarken hem eğlenecek hem de heyecanlanacaksınız.

 

Nehir Koşusu

Oyunumuza giriş yaptığınızda karakterlerden birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyun adından da anlaşılabileceği gibi nehir üzerindeki kütüklerde dengede kalarak karşıya geçmeniz gerekiyor. Tabi dengede kalmaya çalışırken aynı zamanda yol üzerindeki altınları toplamaya çalışmalısınız. Böylece topladığınız altınlar ile de kilitli olan karakterleri aktif hale getirebilirsiniz.

Oyunumuzda yön tuşları yardımı ile ilerleyebilirsiniz.

 

Neşeli Sinekler 3

Neşeli Sinekler serisinin son oyununda tehlikeli bölgede bulunan yavru sineklerimizi kurtarmalısınız. Bunun için ise neşeli yavruların gideceği yolu göstermelisiniz ve yolda ilerlerken de tüm yıldızları toplamaya çalışmalısınız. Bu yol üzerinde karşınıza engeller de çıkacaktır ve bu engelleri aşarak yavruları çıkış yoluna götürmelisiniz.

 

 

Yıldırım Takımı

Bu oyunumuzda da süper kahramanlardan oluşan Yıldırım Takımı’nda yerinizi alıyorsunuz. Yapmanız gereken ise dünyayı kurtarmak olacak. Oyundaki karakterleri ve onların araçlarını kullanarak sizlere verilen görevleri yerine getirmelisiniz. Karşınıza çıkan engelleri aşmalısınız.

Oyunumuzda ilerlemek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz.

 

QWOP

Bu oyunumuzda bir sporcuyu yönlendiriyorsunuz. Sporcunuzu dengede tutarak ilerletmeye çalışmalısınız. Gerçekten oldukça zor olan bu beceri oyununda dengede kalmanın ne kadar da sinir bozucu olacabileceğini göreceksiniz.

Bu oyunumuz da oyuncumuzu yönlendireceğimiz tuşlar ise QW ve OP tuşları olacak. Bakalım sporcuyu ne kadar süre dengede tutabileceksiniz.

 

1,126 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın