Mutlaka Oynamanız Gereken Yeni 3D Oyunlar

3D oyunlar kategorimizi sizler için sürekli tazeliyoruz. Ayrı bir tat ve zevk veren bu oyunlarımızı umarız ki sizler de çok seversiniz. İşte en güncel ve en güzel 3D oyunlarımız;

3doyunlar

İneklerin İntikamı

Bu güzel animasyon temalı oyunumuzda ineklerimiz insanlardan intikam almak istemektedirler. Bunun için ise insanlara ait olan eşyalara zarar vermek için plan yapmaya başlarlar. Biz de bu oyunda intikamcı ineklere yardım eden taraf oluyoruz haliyle.

Oyunda ineklerin plan yapmalarına ve planlarını uygulamalarına yardım etmeliyiz. W A S D tuşları ile oynayabilirsiniz.

Legendary Heroes

Kötülerle savaşmak için harika bir oyun karşınızda. Bu oyunumuzda büyük güçleri ile savaşan kahramanlara kötülere karşı savaşmalarında yardımcı olacaksınız.

Oyun içerisinde size verilen görevleri yerine getirmelisiniz. Stratejik hamleler yaparak ilerlemeli ve yükselmelisiniz. En güçlü kahramanlarınız ile en güçlü düşmanları bile yeneceksiniz.

Oyunumuzu mouse ile oyanayabilirsiniz.

Akrobasi Yarışı 3D

Yarış oyunlarının çoğunda akrobasi de çok önemlidir. Ama bu oyunda tabi ki çok daha fazla önem teşkil ediyor. Oyunu oynayabilmeniz için ise bilgisayarınızda Unity Web Player kurulu olması gerekmektedir.

Oyunda yön tuşlarını kullanarak aracı kontrol etmelisiniz. Altınları toplamalı ve rampalardan engellere takılmadan atlamalısınız.

Metroda Çatışma

Macera yüklü bu oyunumuzun da çalışması için bilgisayarınızda Unity Web Player kurulu olması gerekmektedir. Oyun online olarak oynanmaktadır.

Metroda karşınıza çıkacak olan diğer oyuncular ile savaşmalısınız. Onları alt ederek ne kadar güçlü olduğunuzu göstermelisiniz. W A S D tuşları ile ise oyuncunuzu kontrol edeceksiniz. Çok dikkatli olmalısınız çünkü düşmanlarınız sizi öldürmek için pusuda bekliyor olacaklar. Onlardan önce davranmalı ve mouse kullanarak onları vurmalısınız.

 

1,167 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın