Modern Savaş Oyunları

Özellikle erkek çocuklarının severek oynadığı modern savaş oyunları kategorimizde beğeninize sunulan pek çok oyunumuz bulunmakta. Bu kategori arasında en sevilenleri sizler için sıraladık;

modernsavas-1

 

 

Online oyun kategorisinde de yer alan bu oyunumuzda, diğer oyuncular ile arenada savaşmalı ve sürenizi bitirmeden en yüksek skoru elde etmeye çalışmalısınız. 8 farklı silahınız da mevcut. Silahlarınızı değiştirmek için 1,2,3,4,5,6,7,8 tuşlarına basmalısınız. Oyunda W-A-S-D tuşlarını kullanarak karakteri kontrol edebilir ve Mouse yardımı ile de nişan alabilirsiniz.

Arenanın en güçlü siz olun. Ama unutmayın bu hiç de kolay olmayacak.

 

 

Bu oyunda yapmanız gereken ilk şey, robot arının parçalarını birleştirerek onu savaşa hazır hale getirebilmek. Robotumuzu tamamladıktan sonra artık defans,güç ve saldırı fonksiyonlarınızı genişleterek savaşta en iyi siz olmalısınız ve tüm rakiplerinizi yerle bir etmelisiniz.

Oyunumuzu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz.

 

 

 S.A.S komandoları içerisinde özel ekipmanlara sahip 3 karakterden birini seçerek görevlerinizi yerine getirmelisiniz. Zombileri etkisiz hale getirerek dünyayı kurtarmalısınız.

W,A,S,D tuşları ile karakterinizi kontrol edebilir ve Mouse yardımı ile de nişan alarak ateş edebilirsiniz.

 

 

Çılgın doktorumuz ürettiği robotlar üzerinde yanlış işlemler uygulamış ve robotlar saldırgan olmuştur. Bu durumu kontrol etmek ve robotları tek tek yok etmek de doktora düşmektedir tabiî ki. W-A-S-D tuşları ile doktoru kontrol etmelisiniz ve Mouse ile de nişan alarak ateş edebilirsiniz. Yarattığınız robotları yok etmelisiniz.

Üstelik oyunda kazandığınız paralar ile Shop bölümünden yeni ve güçlü silahlar satın alabilirsiniz. Skill bölümünde biriken skill puanlarını kullanabilirsiniz.

 

 

Bir büyükanneyi hapishaneye atmak hiç de doğru bir şey değildir, üstelik büyükanne mafya olsa bile. Büyükanneye yardım etmeli ve hapishaneden kaçırmalıyız. Hapishaneden kaçmak hiç de kolay olmayacak. Önünüze çıkan gardiyanları yerle bir etmeli ve çıkış kapılarını aktif hale getirmelisiniz.

Oyunda W-A-S-D tuşları ile karakteri yönlendirebilir, Mouse tuşu ile de nişan alabilirsiniz.

 

1,141 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın