Moda Merkezi

Her gün yeni oyunlar ile güncellenen ve Türkiye’nin en çok tercih edilen oyun sitelerinin başlarında yer alan oyun sitemiz Oyunskor’da, online oyunlar kategorimiz pek çok oyun sizleri bekliyor.

Online oyunlar içerisinde yer alan ve çok sevilen Moda Merkezi oyununun tanıtımını yapacağız.

Moda Merkezi oyununda, ilk olarak oyuna giriş yapmamız gerekiyor. Oyuna dilerseniz kayır olarak giriş yapabilir, dilerseniz de hızlı başlangıç ile direk oyuna giriş yapabilirsiniz.

Oyunumuzda, bir işletmeye sahibiz. Bu işletmenin tüm işlerini de biz hallediyoruz. Çalışanların kontrollerini sağlamalı ve kazancınızı artırmak için de elinizden geleni yapmalısınız.

Oyunda bütün kontrolleri mouse yardımı ile yapacaksınız.

Oyun vakit geçirmek ve eğlenmek için birebirdir. Oyundaki eğlenceli akış ve farklı görevler ile hiç sıkılmayacaksınız.

Oyun aynı zamanda renkli ve canlı grafikleri ile de oynarken tat almanızı sağlıyor.

Oyunda dükkanınızda çalışanlarınız var. Örneğin terzileriniz giysilerinizin üretimlerinden sorumlu. Öncelikle işçiyi yapacağı iş için eğitmeniz gerekiyor. Ürünleri ürettikten sonra ise müşterilerin kıyafetleri alabilmeleri için raflara dizmeniz gerekiyor. Ayrıca cansız mankenlere giysileri giydirerek , müşterilerin üretilen kıyafetlere nasıl tepki vereceklerini de görebilirsiniz. Ne kadar farklı kombinasyon yaparsanız o kadar çok puan kazanırsınız.

Oyunda puanlar kazandıkça seviyeniz artacaktır.

Moda dünyasının en ünlü butiği siz olmalısınız.

Şimdiden iyi eğlenceler.

Moda Merkezi Hemen Oyna

1,307 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın