Mekan İşletme Oyunları Seçtik

İşletmecilik zor iştir. Her şeyi müşterilere uygun hale getirmeli ve onlara en iyi hizmeti vermek için çaba ister. Oyunskor’da ki işletme oyunlarımız da aynen bu konsepte uygun şekilde tasarlanmıştır.

İşletme oyunlarını seven ve pratik yapmak isteyenler için, en sevilen dükkan işletme oyunlarımızı sizler için derledik. İşte karşınızda o oyunlar;

Kozmetik Dükkanı İşlet

Kozmetik ile ilgilenenlerin bağımlısı olacağı bu oyunda, kendimize ait bir alışveriş merkezi içerisinde bulunan kozmetik dükkanımızı işleteceğiz. Müşterilere diledikleri ürünleri bularak, onlara götürmeliyiz. Temizliğini ve kasa işlemlerini de biz yapacağız. Müşterileri memnun ettikçe onlardan karşılığında para kazanacak ve işletmenizi geliştireceksiniz.

Oyunu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz.

Terzi Dükkanı

Terzi dükkanı oyunumuzda mağazamızı sıfırdan terzi eşyaları ile doldurmaya çalışıyoruz. İlk önce paramızın yettiği kadar malzemelere alarak iş yapıyor ve işten para kazanarak işletmemizi büyültüyoruz. Mouse kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz.

Evcil Hayvan Dükkanı

Evlerini neşelendirmek için evcil hayvan edinmek isteyen müşterilerin geleceği bir evcil hayvan dükkanı işletiyoruz bu oyunda. Gelen alıcılara istedikleri hayvan çeşitlerini vermeli ve onları iyi şekilde ağırlamalıyız.

Mouse kullanarak gelen müşterilere hayvanları verin ve müşterilerin memnun kalmasını sağlayın. Böylece oyunun etaplarını bitirebilirsiniz.

 

1,472 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın