Makyaj Oyunları ve Videoları

Bu yazımızda hem Oyunskor’da ki en popüler makyaj oyunlarının açıklamalarına hem de Videoskor’da ki bu oyunların videolarına erişebilirsiniz ve uygulamalar hakkında fikirler alabilirsiniz.

makyajvideovegame

Anne Hathaway Makyajı

Bu videomuzda çok sevilen güzel oyuncu Anne Hathaway’e yapılan makyajı izliyoruz. İzlediklerimiz karşısında alacağımız fikirler ile de videodaki oyunu Oyunskor üzerinden oynayabilirsiniz. Bakalım güzeller güzeli Anne’ye siz nasıl makyaj yapacaksınız?

Anne Hathaway Makyajı İzle

Anne Hathaway Makyajı Oyna

 

  • Lindsay Lohan Makyaj

Filmleri ile herkesin sevgisini kazanan ve güzelliği ile de gözlerimize bayram yaşatan oyuncu Lindsay Lohan’a makyajını ve bakımını bu sefer biz yapıyoruz. Videomuzda ise, oyunu nasıl oynayabileceğinizi izleyebilir ve yapılanların daha güzellerini yapmaya çalışabilirsiniz.

Lindsay Lohan Makyaj İzle

Lindsay Lohan Makyaj Oyna

  • Yılbaşı Makyajı

Yılbaşında plan yapan güzel kızımız saç ve makyajı konusunda kararsız kalıyor bu konuda da yardım etmek bize düşüyor. Videomuzda oyunun nasıl oynandığını görebilirsiniz. Oyunumuzda ise güzel kızımıza en yakışacak saç modelini, kıyafetleri ve aksesuarları seçmeli, en doğru makyajı yapmalısınız. Yılbaşında göz kamaştıracak olan kızımız güzelliğini size borçlu olacak.

Yılbaşı Makyajı İzle

Yılbaşı Makyajı Oyna

 

  • Megan Fox Makyaj

Transformers filminde bizi bizden alan ve ülkemize gelmeyi de oldukça çok seven güzel oyuncu Megan Fox biraz yorgun gözüküyor. Oyunumuzda Megan Fox’a yardım etmeli ve onun bakımlarını tamamlamalısınız. Böylece güzel oyuncu yine enerjik gözükecek. Videomuzda ise oyunun nasıl oynandığı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Megan Fox Makyaj İzle

Megan Fox Makyaj Oyna

 

  • Maskeli Balo Makyajı

Güzel kızımız okulunun maskeli balosuna davetli. Ama hala nasıl gideceği konusunda karar verebilmiş değil. Bizden yardım bekliyor. Onu en güzel gösterecek maskeyi, saç şeklini ve makyajı seçmelisiniz. Videomuzda yapılanlar da size fikir verecektir. Acaba siz güzel kızımıza başka neler yapabileceksiniz.

Maskeli Balo Makyajı İzle

Maskeli Balo Makyajı Oyna

 

  • One Direction Makyaj

Genç kızlar arasında çok fazla sevilen ve takip edilen One Direction müzik grubu bu sefer de bu oyunda karşımıza çıkıyor. Oyunun videosunda naısl oynanacağını bulabilirsiniz. Yapmanız gereken ise, grup üyelerini giydirmeli ve saçlarını yapmalısınız.

One Direction Makyaj İzle

One Direction Makyaj Oyna

1,058 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın