Makyaj Keyfi Oyunskor’da Çıkar

Özellikle kız çocuklarının çok severek oynadığı makyaj oyunları kategorisinde çeşit çeşit herkesin zevkine göre pek çok oyun bulunuyor.

Makyaj oyunlarının bazılarını daha önce sizlere tanıtmıştık. Bu kategorideki diğer oyunları da gözden geçireceğiz bugün.

 

Kumlu Yüz Maskesi

Hepimizin bazen kötü zamanları olur. O zamanlarda da vücudumuz tepki olarak sivilce ve akne oluşturur. Sivilce ve akneler yüzünden dışarı çıkmak istemeyen oyun kızımızı da kendine iyi hissettirmek için maske yardımı ile tedavi ediyoruz. Oyunda kızımıza kumlu yüz maskesini uyguluyor ve yüzündeki lekelerin geçmesini sağlıyoruz.

Oyunumuzu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz.

Buluşma Hazırlığı 2

Meşgul kızımız, farklı yerlerde farklı insanlar ile buluşmak için hazırlanıyor. Bize de bu hazırlanma da ona yardım etmek düşüyor. Bu oyunda, size verilen yönergeleri uygulayarak daha ileri bölümlere kadar gidebilirsiniz.

Oyunu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz ayrıca oyun Türkçe olduğundan dolayı da oynanışı oldukça kolay.

Kova Burcu Makyajı

Burç makyajları serisi, bu kategorinin en sevilen oyun serisidir. Ocak ayı içerisinde olduğumuzdan dolayı da önceliğimizi Kova burcuna vermek istedik.

Kova Burcu Makyajı oyunumuzda; birbirinden güzel kıyafetler ile farklı stiller oluşturacak ve oyundaki güzel kızımızı süsleyeceksiniz.

Oyunun sağ kısmında, farklı stiller bulunuyor. Bunlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca ten rengi ve kıyafet seçimi de yapabilirsiniz.

Deniz Kızı Ariel

Denizlerin en güzel prensesi olan Deniz Kızı Ariel’in macerasına tanık oluyoruz bu güzel oyunumuzda. Güzel kızımıza en güzel makyajı yaparak onu farklı bir stile sokuyoruz.

Oyunumuzda Mouse yardımı ile deniz kızımıza makyaj uygulaması ve saç stili uygulayabilirsiniz.

 

1,984 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın