Macera Dolu Scooby Doo Oyunları

EN EĞLENCELİ SCOOBY DOO OYUNLARI

En sevilen çizgi filmlerden biri olan, Scooby Doo tatlılığıyla ve zekasıyla bize kendini sevdirdi. İşte çok sevilen Scooby Doo’nun sitemizdeki en sevilen oyunları;

scoobydoooyunlari

Kaykaycı Scooby Doo

Maceradan maceraya koşan Scooby Doo bu oyunumuzda bir kaykay platformunda. En yükseğe çıkması ve güzel hareketler yapması için ona yardım etmemiz gerekiyor. En yükseğe çıkmalı ve en iyi skoru yapmalısınız.

Oyunumuzda Scooby Doo’ya yön tuşlarını kullanarak yardım edebilirsiniz.

 

Scooby Doo Koşu

Scooby Dol bu sefer de parkurda hayalet ile yarış yapıyor. Tabi bu zorlu parkuru tamamlamasında bizim de ona yardım etmemiz gerekli. Oyunda Scooby Doo’yu en hızlı şekilde koşturmalı ve koşarken de engelleri atlamasına yardım etmelisiniz.

Scooby Doo’ya yarışı kazandırmak için boşluk tuşunu ve yön tuşlarını kullanmalısınız.

 

Scooby Doo Gece Macerası

Scooby Doo ve arkadaşlarının yine başı dertte. Gece vakti başlarına gelen belalardan kurtulmak için minibüslerine atlayarak ormana giren ekibi orada başka bir sürpriz beklemektedir. Orman yolu uzun zamandır kullanılmadığı için yol üzerinde yıkılan ağaçlar, taşlar gibi engeller bulunmaktadır. Bu zorlu yolda ekıbin minibüsünü kontrol etmeli ve engelleri aşmalarını sağlamalısınız. Fakat unutmayın ki canavarlar da tam arkanızda sizin peşinizdeler.

Bu oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz.

 

Scooby Doo Tuzak

Haylaz Scooby yine tehlikelerle dolu bir maceraya atılmış ve sizin ona hemen yardım etmeniz gerekiyor. Ormanda yolunu kaybeden Scooby, arkadaşlarını arıyor. Scooby’yi hemen arkadaşlarının yanına ulaştırmalısınız. Ama ormanın Scooby için tuzaklarla dolu olduğunu da unutmayın.

Bu eğlenceli oyunda da Scooby’i yönetmek için yön tuşlarını ve boşluk tuşunu kullanabilirsiniz.

 

Scooby Doo Jöle Fabrikası

Eşleştirme oyunları sevenler için işte sizlere Scooby Doo’dan bir hediye. Bu oyunumuzda tetris alanı gibi jöleleri yerleştirmeye çalışıyoruz. En yüksek skorları yapabilmek için ise aynı renk üç ya da daha fazla jöleyi bir araya getirmeniz gerekiyor. Bu oyunda hem zorlanacak hem de çok eğleneceksiniz.

Oyunumuzu Mouse ile oyanabilirsiniz.

 

Scooby Doo Kalpler

Sevimli arkadaşımız Scooby bu sefer de aşk için çabalıyor. Bu oyunda kalpleri toplamaları için Scooby ve arkadaşlarına yardım etmemiz gerekmektedir. Kalpleri toplarken atılan tuzaklara da dikkat etmeyi unutmamalısınız. En fazla kalbi toplamaya çalışın.

 

1,132 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın