Macera Dolu Oyunlar Burada

EN YENİ MACERA OYUNLARIMIZ

Her gün yepyeni oyunların eklendiği Türkiye’nin en kapsamlı oyun sitesi Oyunskor’da son çıkan macera oyunlarını sizler için tanıttık.

İşte sıcağı sıcağına son eklenen macera oyunlarımız;

macera

Angry Birds Kaçış

Angry Birds oyunları ve oyuncakları o kadar çok yaygınlaştı ki artık hayatımızın her yerindeler. Bu oyunumuzda da adada tek başına kalmış bir kuşumuz var. Bu kuşumuzun yol üzerindeki elmasları tek tek toplayarak çıkışa ulaşmasına yardım etmeliyiz.

Bu oyunu oynamak için mouse kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise ekranın sağ alt tarafındaki butonlara tıklayarak kuşumuzu yönlendirmek.

Ninjaku

Minik bir ninjayı eğiteceğimiz bir oyun var bu sefer karşımızda. Oyunumuzda küçük ninjamıza verilen görevleri tamamlamasında yardımcı oluyoruz.

Ninjamızı yönlendirmek için yön tuşlarını ve yıldız fırlatmak için ise X tuşunu kullanabilirsiniz.

Böcek Avcısı

Böcekler hepimizin korkulu rüyasıdır. Ufak bir böcek bile görsek hemen korkarız çoğumuz. Bu oyunumuzda da okulu, evi ya da işyeri böcek saldırısına uğramış olan insanlara yardım ediyoruz. Oyunda böcek ilaçlama şirketinden bir karakteri canlandırıyoruz ve bize verilen görev yerlerine giderek böcekleri yok ediyoruz.

Asıl süper kahramanlık budur.

Gangster

Oyunumuz aslında bir rol yapma oyunu olarak da adlandırılabilir. Ekranda size verilen haritada görevler mevcut. Bu görevleri tamamlaması için karakterimize yardım etmeliyiz.

Boşluk tuşu ile aracınıza binebilir ya da yeni araç çalabilirsiniz. Araçları ise yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Amacımız polislere yakalanmadan bütün görevleri bitirebilmek.

Oyun aslında konusu ile bize GTA serisini anımsatmakta.

Assassin’s Creed Macera

Yeni bir maceraya hazır olmalısınız. Assassin’s Creed macerası kaldığı yerden devan ediyor. Karakterimiz ile oyunda ilerliyoruz ve çıkış yolunu bulmaya çalışıyoruz. Ama bunu yaparken sembolleri de toplamalı ve dikkatli olmalıyız. Düşmanlarımız her an karşımıza çıkabilirler. Bu düşmanları yok etmeniz gerekecektir.

Oyunumuzu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Düşmanlarınıza karşı saldırı yapabileceğiniz bıçağınızı kullanabilmek için ise A tuşuna basmalısınız.  

 

1,261 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın