Korkunç Kabus Başlıyor

Türkiye’nin oyun sitesi olan Oyunskor’da sizlere çeşitli oyun listeleri hazırlayarak kategorilerin en iyilerini tanıtmaya devam ediyoruz. Fakat bu sefer tekli oyun tanıtımı yapacağız. Böylece en güzel oyunların en ayrıntılı hallerini göstermiş olacağız.

Bugün ki oyun köşemizde ise ‘Korkunç Kabus’ oyunu var.

 

Nedir Korkunç Kabus, nasıl bir oyundur ve nasıl oynanmaktadır. Tüm detayları ile aşağıda;

Oyunumuzda kahramanımız küçük tatlı bir çocuk oluyor. Hepimizin kabus görmekten korktuğu gibi, bu ufaklık da kabuslardan korkuyor. Ama bir gece kabus gören ufaklığımız, uyandığında kabusta kaldığı yerden devam ettiğini görür. Ufak kahramanımız ilerlemeye çalışırken de karşısına korkunç yaratıklar ve hayaletler çıkmaktadır.

Bizim yapmamız gereken şey ise ufaklığı yönlendirerek bu tehlikelere yakalanmamasını sağlamak olacak. Yani onu koruyacağız. Oyunda küçük çocuğu yönlendirebilmek için W,A,S,D tuşlarını ya da yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Yani hangisiyle rahat ediyorsanız seçim size kalmış durumda.

Boşluk tuşu ile de yolda karşınıza çıkan hayaletleri kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Böylece ufaklık zarar görmemiş olur.

Bir diğer kullanacağımız tuş ise E tuşu. E tuşunu kullanarak da yolunuzun üzerindeki eşyaları çekebilir ve itebilirsiniz. Böylece biraz da uyku sersemi olan miniğin takılmasına engel olabilirsiniz.

Herkesin pembe rüyalar görmesi umuduyla, iyi eğlenceler dileriz.

Korkunç Kabus Hemen Oyna

694 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın