Kızgın Büyükanne Kaçış Oyunları Burada

Kızgın büyükannemizin kaçış maceraları, Oyunskor’un en sevilen oyun serisi arasında yer alıyor. Bu seride hem maceradan maceraya atılıyor hem de bu macerada eğleniyorsunuz. İşte büyükannenin maceraları;

 

 

Kızgın Büyükanne Kaçış Yeni Yıl

Kızgın büyükannemiz yılbaşında eğlenme amaçlı kaçmaya başlıyor. Ona yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız, ona bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Büyükanneyi kontrol edebilmek için yön tuşlarını ve A, D tuşlarını kullanabilirsiniz. Kaçma sırasında topladığınız altınlar ile özellikleri artırabilirsiniz. İlerlemeye devam edecek ve en sonunda büyük partiye yetişeceksiniz.

Kızgın Büyükanne Kaçış 2

Büyükannemiz yılbaşından sonra akıl hastanesine kapatılmış gibi gözüküyor. Bizim bu sefer yapmamız gereken şey ise, büyükanneyi yine kontrol etmek ve bu sefer akıl hastanesinden kaçırmak olacak.

Yön tuşları ile kontrol edeceğimiz büyükanneyi, yolundaki engellerden de korumalısınız. Aynı zamanda yolda kaçarken yine altınlar toplamalısınız.

Kızgın Büyükanne Kaçış 5

Kızgın büyük anne ile yeni bir maceraya hazır olun. Akıl hastanesinden kaçarak yeni bir şehri keşfederek arkanızdakilerden olabildiğince kaçmaya çalışın.

W,A,S,D tuşları ve yön tuşlarını kullanarak büyük annemizin kontrolünü sağlayarak karşınıza çıkan engelleri atlatın ve tüm altınları toplayarak yeni özellikler satın alarak daha da güçlenin.

 

Kızgın Büyükanne Kaçış 4

Kızgın büyükannemiz bu oyunumuzda da yaklaşan cadılar bayramını kutluyor. Tabi öncelikle de yine akıl hastanesinden kaçması gerekiyor. Yakalanmaması için bizim komutlarımıza ihtiyacı var.

Ona, bu eğlenceli gün için kaçmasında yardımcı olalım. A,D ve yön tuşlarını kullanarak engelleri aşabilir ve keskin sokak dönemeçlerinde çarpmadan dönebilirsiniz.

1,281 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın