Kışın Vazgeçilmezi Kar Topu Oyunları

Kış gelince kapıda, pencerede hasretle beklenendir kar. Özellikle de çocukların sevinç içinde oynaması da karı güzel yapan özelliklerinden birisi.

Oyunskor ailesi olarak kartopu temalı oyunların en güzellerini sizler için tanıtmak istedik. Oyunskor’un harika kartopu oyunları karşınızda;

Kartopu Fırlat

Oyunumuzda bir nehir üzerinde ve kayarak ilerleyen kardan adamları, onlar kaçmadan vurmalıyız. Kartoplarını en iyi ayarlama ile fırlatarak, kardan adamları vurabilirsiniz. Zaman ve atış ayarlamanızı çok iyi şekilde yapmanız gerekiyor, yoksa ıskalarsınız.

En yetenekli kartopu fırlatıcısı olun ve en çok kardan adamı siz vurun. Mouse kullanarak oyunumuzu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Kartopu Kavgası

İki arkadaş kartopu oynamak için dışarı çıkmışlar, ama evde de aralarında sorunlar olan bu iki arkadaşın kavgası dışarıda da devam ediyor. Kartopları ile birbirlerine vurmak isteyen kardeşlere yardım etmelisiniz.

Oyunumuzda kartoplarını atmak için Mouse kullanabilirsiniz.

Kartopundan Kaçış

Ayılar kartopundan korkmaz diye kim demiş. Bu oyunumuzda devasa büyüklükteki kartopu, yavru ayıcığın peşinde ve onu yok etmek istiyor. Ayıcığa yardım etmek için yol boyunca onu yönlendirmeliyiz. Yön tuşları ile kaçarak, çıkış kapısına en kısa sürede varmalısınız.

İlerleyen bölümlerde oyunun zorlaşacağını unutmamalısınız. Tuzaklar ile dolu bölümleri geçmek için büyük çaba harcamalısınız.

Kartopu Savaşçısı

Kartopu savaşları yapan iki gruptan birinin kontrolü size emanet. Kutupta geçen bu savaşı oyununda rakiplerinize doğru nişan alıp kartopu göndermeleri yapmanız isteniyor. Kazandığınız savaşlardan alınan para ile mürettebatınızı güçlendirin ve yeni yerler keşfedin.

 

899 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın