Kırmızı Taksi’nin Maceralarına Katılın

Oyunskor’da sizi en güzel ve en güncel oyunlarla buluşturmaya devam ediyoruz. Özellikle de seri olan oyunlar, Oyunskor’un en sevilenleri oluyor.

Kırmızı Taksi de, 8 oyunu ile seri oyunlar kategorimizde yerini sağlamlaştıran ve oldukça sevilen bir oyundur.

Kırmızı Taksi’nin en güzel oyunlarını sizlere tanıtmak istedik. İşte sekiz oyunu arasından seçtiğimiz en iyi üç Kırmızı Taksi oyunları;

Kırmızı Taksi 6 Peri Masalı

Aşık olan kırmızı taksimiz, sevgilisi ile birlikte sinemaya gidiyor bu oyunumuzda. Fakat burada taksimize, kötü bir büyücü tarafından kötü bir büyü yapılır. Bu büyü ile, kırmızı taksi, filmin içine hapsolur.

Buradan çıkmak ve yeniden normal hayata dönmek için ise maceraya atılmalısın. Çıkışa doğru ilerlemeye çalışmalı ve bölümleri tamamlamalısın. Mouse kullanarak, kırmızı taksiye yol gösterecek ve karşınıza çıkan engelleri ortadan kaldıracaksın.

Kırmızı Taksi

Kırmızı Taksi ile ilk tanışmamız bu oyun ile olmuştu. Kırmızı Taksi’nin ilk oyununda, taksimizi başarılı bir şekilde flamalı bölgeye götürmeye çalışıyoruz. Bunu başarmak için taksimizin size ihtiyacı var.

Yapmamız gereken şey ise, kırmızı taksimizin üzerine Mouse ile tıklayarak onu çalıştırmak ve gerektiğinde tekrar tıklayarak durdurmak, böylece taksinin kaza yapmadan yerine ulaşmasını sağlayabilirsin.

Kırmızı Taksi 5 Meteor Yağmuru

Kırmızı taksi oyunumuzun 5. serisinde normal yaşantısına devam etmek isteyen taksimizin yeni macera dolu hayatına geçiş yapıyoruz.

Gökyüzünden yağan meteor taşları ile başlayan bu aksiyon dolu hayatta farenizi kullanarak kırmızı taksiye yol göstermeli ve ilerlemesini sağlamalısınız. Dünyaya çarpmakta olacak olan en büyük meteor taşını durdurmalısın.

 

706 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın