Kesinlikle Oynamanız Gereken En Yeni 5 Oyun

Sitemize sizler için birbirinden güzel yeni oyunlar ekledik. İşte en yeni oyunlarımız;

 

Okçu Çöp Adam

Nişan alarak ok fırlatma tarzında oyunları seviyorsanız bu oyunu kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyoruz.Okçu Çöp Adam oyunumuzda bir platform üzerinde duruyorsunuz ve karşınıza rakip çöp adamlar çıkıyor.Tek yapmanız gereken onlar sizi vurmadan sizin onları vurmanız..

 

Kitty Diş Tedavisi

Yeni oyunlarımız arasında en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Kitty Diş Tedavisi oyunumuzda sevimli kedimizin diş tedavisini gerçekleştiriyorsunuz.Bunun için yapmanız gereken sizden istenilenleri yerine getirmek.

 

 

Piano

Mobil platformlarda oldukça popüler bir oyun olan Piano oyununu artık sitemiz üzerinden oynayabiliyorsunuz.Oyunda zamana karşı yarışırken yukarıdan akan notalara basmalı ve melodiyi çalmalısınız.Ama çok dikktli oldun siyah tuşlara basarsanız yanarsınız..

 

 

Keloğlan Kara Vezirin Peşinde

Sevimli kahramanımız Keloğlan ile keyifli bir macera sizleri bekliyor.Keloğlan bu oyunda kara vezirin peşine düşüyor.Onu kontrol ederek engelleri ve vezirin adamlarını aşarak bölümleri başarıyla geçin.İyi oyunlar dileriz..

 

 

Stres Çarkı 2

İlk oyunu oldukça çok beğenilen ve oynanan Stres Çarkı oyunu 2. serisi ile sizleri bekliyor.Oyunda yine stres çarkını çevirerek durmamasını sağlayın ve yüksek skorlar elde edin.Elde edeceğiniz bu puanlar ile yeni çarklar alabilir veya elinizdekini güçlendirebilirsiniz.

1,159 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın