Keloğlan ve Cankız

Keloğlan ve Cankız hikayeleri hepimizin gönlünde yer edinmiş eski zamanlardan beri anlatılan, içimizi ısıtan halk hikayeleridir. Hatta aşkı ilk Keloğlan ve Cankız hikayelerinde tanımışızdır.

Teknoloji geliştikçe her şey internet ortamından araştırılmaya başlandı. Keloğlan ve Cankız hikayeleri de Oyunskor’a geldi. Sizleri Keloğlan ve Cankız’ın 2016 versiyonları ile tanıştırmak istiyoruz.

Keloğlan ve Cankız oyununda, ikili yine maceradan maceraya atlamaktadır. Biz de onlara çıktıkları bu yolda yardımcı olmalı ve eşlik etmeliyiz.

İki kişilik oyunlar kategorisinde de yer alan bu güzel oyunumuzda utangaç Keloğlan’ı yönlendirmek için W,A,S,D tuşlarını kullanmalısınız. Güzeller güzeli Cankız’ı yönlendirebilmek için ise yön tuşlarını kullanmalısınız.

Bölümlerde devamlı farklı engeller karşınıza çıkacaktır. Fakat siz bu engelleri aşarak, Keloğlan ve Cankız’ın zindandan kaçmasına yardımcı olmalısınız. Böylece onları tekrardan güç ışığına kavuşturabilirsiniz.

2 kişilik oyunları bünyesinde barındıran Oyunskor, sizi Keloğlan ve Cankız ikilisinin maceralarına katılmaya davet ediyor.

Hemen Oyna

1,214 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın