Kasım Ayı Popüler Beceri Oyunları

Beceri oyunları, oyun sitemiz olan Oyunskor’da en çok oynanan kategorilerden birisidir. Her yaştan kullanıcıya hitap eden beceri oyunları, devamlı güncellenerek sizlere yeni oyunları sunmaya devam ediyor. İşte sitemize son eklenen beceri oyunlarımız;beceri-1

Balık Avcısı Pofuduk

Bu oyunda harika bir mavi yaratığa yardımcı olacaksınız. Yapmanız gereken şey ise, mavi yaratığımızın balıkları yemesini sağlayacaksınız. Mouse kullanarak, mavi yaratığı fırlatmalısınız bunu yaparken de yön ve güç ayarı vermelisiniz. Bütün balıkları toplayın ve yavaş yavaş çıkış kapısına doğru ilerleyin.

 

Şeker büyücüsü

Cadılar bayramının yaklaşmasına nazaran cadılar bayramı temalı oyunlarımız yüklenmeye başladı. Oldukça da sevilen Şeker Büyücüsü adlı oyunumuzda, Mouse kullanarak sandıklara ve diğer cadılara şeker topları fırlatmalısınız böylece onları etkisiz hale getirmelisiniz.

 

Zombi Ezici Kamyon

Zırhı güçlendirilmiş olan zombi avına çıkmış aracımızı kontrol ederek zombileri etkisiz hale getirmelisiniz. Mouse’unuzun sol tık tuşunu kullanarak aracı sağ ve sola yönlendirerek engellerden kaçmalı, tamir ve benzin araçlarını toplayarak zombileri ezmelisiniz.

 

Dr. Colosso Firar

Tatlı bir tavşan gibi görünse de Dr. Colosso yaşlı ve bilge bir tavşan. Peşindeki insanlardan kurtulabilmek için karşısına çıkan engelleri atlatmanız gerekiyor. Bunu yapabilmek için, yön tuşlarını kullanmalısınız ve Dr. Colosso’yu yönlendirmelisiniz.

1,324 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın