Kağıt Oyunları Sevenler Buraya

Kağıt oyunları denince çoğu yaş grubu için akan sular durur. Özellikle yaz günlerinde arkadaş ortamlarında oldukça sevilerek oynanan kağıt oyunlarını oyun sitemiz olan Oyunskor’da da oynayabilir ve oyun keyfinizi iki katına çıkarabilirsiniz. İşte Oyunskor’un en sevilen kağıt oyunları;

kagit

Super Mega Solitaire

Bu oyunumuzda 3 farklı mod bulunuyor. Bu 3 moddan birini seçerek oyuna giriş yapabilirsiniz. Daha sonra ise kartları sırasına göre sol tarafa doğru dizmeye çalışacağız. Klasik kağıt oyunlarını sevenlerin vazgeçilmezi olacak olan Super Mega Solitaire’i mouse ile oynayabilirsiniz.

 

Freecell Duplex

Bu oyunda amaç rastgele sıralanmış olan kartları belli bir sıraya göre en yukarıdaki ilk 8 sıraya dizmektir. As ile başlayıp sonrasını takip ederek ilerlemelisiniz. İkinci sıradaki 8 li alanı kartları açabilmek için kullanabilirsiniz. Verilen süre içerisinde hızlı bir şekilde oyunu tamamlamalısınız.

 

Goodgame Poker

Goodgame Poker oyununda kendi karakterini oluşturabilir ve rakiplerinle poker oynayabilirsin. Sohbet bölümü kullanarak arkadaş bulabilir ve kendi masanı oluşturabilirsin. Ayrıca tanıdığın arkadaşları çevrene ekleyerek istediğin zaman masada davet edebilir, istediğin zaman yeni masa açabilirsin. Kazandığın poker chiplerini kullanarak mağazadan alışveriş yapabilir ve karakterinin görüntüsünü değiştirebilirsin.

 

1,016 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın