Kaçırmanızı İstemediğimiz Favori Oyunlar

Bu hafta yine en güzel oyunları sizlerle buluşturuyoruz. Oyunskor ailesi olarak farklı kategorilerden oyunları sitemize ekleyerek sizlerin daha iyi bir oyun deneyimi yaşamanızı amaçlıyoruz.

 

 

Doodle Jump

Aslında çok ünlü olan Doodle Jump oyunu, Oyunksor ailesine yeni katıldı. Genelde mobil cihazlar üzerinden oynanan Doodle Jump, bilgisayar ortamında Oyunskor sayesinde sizlerin elinin altında. Karakterimizi kontrol ederek çubukların üzerinde zıplatmalısınız. Karşınıza çıkabilecek yaratıklara yakalanmamanız gerekiyor.

 

Powerpuff Kızları

Güzel ve güçlü Powerpuff kızlarımızdan en sevdiğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Sokaklarda kötülük yapmaya gelen robotları etkisiz hale getirmek için mücadele etmelisiniz. Mouse’unuzu kullanarak tam zamanlama ayarı yapmalı ve en uygun anda hem saldırı hem savunma yapmalısınız.

 

 

Viking Defans

Oyunskor’un yeni gözdesi Viking Defans oyununda köyünüzü Vikingliler ele geçirmek istiyorlar. Siz de köyünüzü savunmalısınız. Bunu yapmak için ise düşmanların geldikleri yol üzerine kendi adamlarını koyarak, düşman gemilerinin gelmesini engellemelisin. Böylece köyünü koruyabilirsin.

 

Mini Burger

Hamburger çılgınlarının bayılacağı bir oyun var bu sefer de karşımızda. Bu oyunumuzda yemekten çok zevk aldığımız hamburgeri, bu sefer de biz yapıyoruz. Hem de tam ağzımıza layık bir şekilde. Oyundaki yönergeleri takip ederek, hamburgerinizi leziz bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun ve ellerinize sağlık.

 

1,348 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın