İştah Açıcı Yemek Yapma Oyunları

Yemek yapmayı seviyorsanız, bu listedeki oyunlarımız çok hoşunuza gidecek. İşte en sevilen yemek oyunlarımız burada. Bu oyunlar sizin iştahınızı açacak gibi gözüküyor.

enistahaciciyemek

 

 

Çilek Kız oyunları, kız çocuklarının en sevdiği oyunlar arasında yer alıyor. Bu oyunumuzda da Çilek Kız’ımız birbirinden güzel turtalar yapıyor. Tabi bu turtaları yapmasında biz de ona yardım etmeliyiz. Böylece ortaya harika turtalar çıkacaktır.

Oyunumuzu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Oyundaki yönergeleri takip etmeyi unutmayın.

 

 

 

 

Oyunumuzun başında karakterimiz işle ilgili güzel bir haber alıyor ama daha sonra ne yazık ki hayalleri suya düşüyor. Tam umudunu kesmişken de pizzacı amca karakterimize bir iş teklifinde bulunuyor. Bundan sonra da asıl yapmamız gerekenler başlıyor. Bu zorlu iş hayatında karakterimizin siparişlerini tamamlamasına yardım etmeliyiz. Oyunu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz.

 

 

 

 

Hamburger yaparken aynı zamanda zamana karşı yarışmak mı?

Bu gerçekten de oldukça zor. Ama üstesinden gelebileceğinizi biliyoruz. W-A-S-D tuşlarını kullanarak burger için gerekli olan malzemeleri toplamalı ve süreniz dolmadan burgerinizi hazırlamalısınız.

 

 

 

En sevilen tatlılardan olan ve çeşit çeşit meyveler ile süslenen waffle’ı siz de yapmaktan çok zevk alacaksınız. Oyunumuzda Sara, Fransız usulü waffle yapıyor, tabi biz de ona bu konuda yardımcı oluyoruz. Tatlınızı istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Waffle’ı hazırlamak için, Sara’nın verdiği yönergeleri uygulamalısınız.

 

 

 

 

Bizlerde Sushi yemek bazılarımız için cesaret göstergesidir. Restaurantımızdaki kitaptan tariflere bakmalı ve sushiyi hazırlamalısınız. Eğer malzemeleriniz biterse, kazandığınız paralar ile yeni malzemeler alabilirsiniz. Bakalım müşterileriniz sushinizi beğenecekler mi?

 

 

 

 

Köpeğinize her zaman aynı yemekleri vermekten sıkıldıysanız, artık farklı şeyler hazırlama vakti gelmiş demektir. Köpeğinizi mutlu etmek için yönergeleri uygulayarak, ona harika bir pizza hazırlayın. Böylece köpeğiniz size daha da sadık olacaktır.

 

 

 

 

Aşçımız Sara, bu seferde bize turta yapıyor. Bu turta diğer turtalardan biraz farklı. Çünkü bu Ravent turtası, yani hem ekşi hem tatlı bir turta. Evet kulağa gerçekten de tuhaf geliyor, ama tadı dillere destan bir tatlıdır. Sara’nın yönergeleri ile Ravent Turtanızı hazırlayabilirsiniz.

 

1,257 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın