.io Oyunları Oynaman İçin Sebepler

NEDEN .İO OYUNLARINI HERKES SEVDİ?

İlk çıktıkları günden beri .io tabanlı oyunlar gerek mobil platformlarda gerek oyun sitelerinde en ilgi gören ve oynanan oyunlardan oldular. İo oyunları hakkında karıştırdığımız ufak tefek bilgi notlarına göre ise, insanların büyük bir kısmının gerçekten bu oyunlara bağımlı hale geldiklerini gördük. İşte bu oyunların ayrıntıları ve neden sevildikleri;

  • Gunr.io: Bu io oyununda bir aracımız var ve onu yönlendirerek platformdaki küçük parçaları topluyoruz. Böylece zamanla büyüyoruz. Platformdaki rakiplerinize de ateş etmeyi unutmayın.
  • Snake.is: Bildiğimiz snake oyununa çok benziyor aslında. Sadece bu sefer kendi kendimize bir mücadele vermeyerek, çevredeki diğer rakip yılanlara da dikkat etmemiz gerekiyor.
  • Kartwars.io: Arabanızı kullanarak çevredeki maddeleri almalı ve büyümelisiniz, güçlenmelisiniz. Büyük şekilleri topladıkça yeni özellikler kazanabilir ve bunu savunmada, saldırıda kullanabilirsiniz.
  • Wilds.io: Adından da anlaşılabileceği gibi hayatta kalma mücadelesi vereceğimiz bir oyun var bu sefer. Bu oyunda, ıssız topraklardaki adamımızı yönlendirerek onu güçlendirmeliyiz. Baltanız ile kendinizi koruyabilirsiniz.
  • Agar.io: Aralarında en sevilen oyunlarından birisi Agar.io. bu oyunda, bir küreyi yönlendireceksiniz. Platformdaki diğer küreleri yiyerek büyümelisiniz. Ama dikkat edin sizden daha büyük rakipleriniz de sizi yemesin.

 

.İO oyunları arasında genel olarak, oyun severler arasında en sevilenler bu oyunlar. Bunların daha ayrıntılı versiyonlarını Oyunskor Blog’da da bulabilirsiniz.

Peki bu oyunlar neden bu kadar sevildi? Bu oyunlara neden bu kadar bağlandık? İşte nedenleri;

  • iO oyunları, hem Play Store, hem App Store hem de güncel oyun sitelerinden oynanabiliyor. Yani oyunlardan asla kopamıyorsunuz. O an hangi platformda müsaitseniz oradan oyunlara girebiliyorsunuz.
  • Beceri oyunları kategorisi olarak kabul edilen .io oyunları, her yaştan oyuncu için ideal.
  • Online olarak oynanabildikleri için, hem kendinizle hem de gerçek eş zamanlı rakipleriniz ile yarışıyorsunuz. Hırsınız ve heyecanınız asla tükenmiyor.
  • Her bir oyun, birbirinden çok farklı ve birbirinden bambaşka renklerde ve canlılıkta.

2,359 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın