Haftanın Videoları

YENİ EKLENEN VİDEOLAR

Çeşit çeşit videoları sizlerle buluşturduğumuz sitemiz Videoskor’a yine ilginizi çekecek harika videolar ekledik. Bakalım yeni neler var, neler yok. Umarız ki yeni eklenen videolarımızı da beğenirsiniz.

yenivideolar

 

  • Çılgın Havuç Animasyonu

 

http://video.oyunskor.com/izle/cilgin-havuc-animasyonu

Bu videomuzda küçük tavşanımız sabah çayını içerken, iki avcının onu yakalamaya geldiğini fark eder. İki avcı da kozlarını paylaşırlar ve tavşanı çekmeye çalışırlar. Havuçlarla çok lezzetli gösteriler yapan avcılardan hangisini seçmekte kararsız kalan tavşanımız, bakalım tuzakları fark edebilecek mi?

 

  • 23 Nisan Denizde Bayram

 

http://video.oyunskor.com/izle/23-nisan-denizde-bayram

23 Nisan coşkusu yine tüm miniklerimiz için doyasıya yaşandı. Bu videomuzda da deniz mürettebatı şeklinde kıyafetler giymiş olan çocuklar 23 Nisan için özel bir gösteri hazırlamışlar. Bakalım çocuklar, bu yıl 23 Nisan’ı nasıl karşıladılar?

 

  • İnanılmaz Pin Pon Topu Şovu

 

http://video.oyunskor.com/izle/inanilmaz-pinpon-topu-sovu

Ufacık bir pin pon topu ile en fazla ne yapılabilir ki dediğinizi duyar gibiyim. Ama bu videoyu izlediğinizde o topla neler yapılabildiğini gördüğünüzde gerçekten de çok şaşıracaksınız. Bakalım bu çılgın adam, pin pon topları ile nasıl bir gösteri hazırlamış.

  • Dünyanın En Büyük Rubik Küpü

http://video.oyunskor.com/izle/dunyanin-en-buyuk-rubik-kupu

El kadar olanıyla bile baş edemeyenler, bu videoyu izlediklerinde kesinlikle çıldıracaklar. Bu dev rubik küp, dünyanın en büyük rubik küpü olarak Guinness Rekorlar Kitabında yerini almıştır. Bu koca rubik küp ile uğraşmak için çok sabırlı olmanız gerekecek.

 

  • Hayvanları Tanıyalım

 

http://video.oyunskor.com/izle/hayvanlari-taniyalim-egitici-cizgi-film

Bu değişik animasyon ile çocuklarınızın hayvanları çok daha etkili bir şekilde öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Bu güzel ve eğitici olan animasyonda, hayvanlar eğlenceli şekilde animasyona uyarlanılarak çocukları hem eğlendirip hem de öğretmeyi amaçlamıştır.

 

  • Kobe Bryant Top 10

 

http://video.oyunskor.com/izle/kobe-bryant-top-10

Efsane basketbolcu Kobe Bryant, her hareketi ile maçlarda gözlerin en çok aradığı ve en çok alkış alan bir oyuncudur. Bu videoda Kobe Bryant’ın kariyeri boyunca yaptığı en has, en güzel 10 hareketini ard arda izleyeceksiniz. Bakalım sizin favoriniz hangisi olacak?

 

1,026 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın