Goodgame Gangster Detayları

Goodgame Gansgter, Oyunskor’da online oyunlar kategorimiz içerisinde bulunan ve oldukça sevilen aksiyon temalı bir oyunumuzdur.

k_goodgame-gangster-1355741471

Oyunumuzda öncelikle oynayacağınız karakterimizi yaratmanız gerekmektedir. Sonra ise tek amacımız mafya alemine kendimizi kanıtlamak olacak.

Hiçbir şeyin bir anda insanın ayağına gelmez. Öncelikle oyunda büyük mafya liderlerinin size verdikleri görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu görevlerin hepsini sırayla yerine getirdikçe tecrübe puanı ve para kazanacaksınız.

Karakterimiz zamanla geliştikçe seviyemiz de artacak. Ama bunun kötü yanı, seviye atladıkça görevlerin daha da zorlaşıyor olmasıdır.  Rakiplerinin de zorlaşacağını unutma tabiki.

Rakiplerin güçlü olabilir ama güçlü olmak senin elinde. Bol para kazandıkça dövüş malzemeleri satan dükkanlardan kendine dövüş malzemeleri alarak güçlendirebilirsin.

Oyun tüm oyuncuların hırsı ve rekabeti ile daha da gelişmektedir. Siz de bu mafya dünyasına silahlarınızla ve gücünüzle katkı sağlamalısınız.

Online oyuncular ile yarışacak ve en iyi mafya listesinde en üste tırmanmaya çalışacaksın. Yani oyunda sıkılman imkansız. En iyi mafya olduğunda da rakiplerine yenilmemek için her şeyi yapmalısın.

Oyuna ücretsiz kayıt olarak kayıt olabilir ve bir ana önce maceraya atılabilirsiniz.

Goodgame Gangster Hemen Oyna

1,334 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın