Gölge Haydut Nedir, Nasıl Oynanır?

Gölge Haydut, Oyunskor ailesi tarafından oldukça sevilerek oynanan macera oyunlarından birisi. İki farklı oyunu olan Gölge Haydut’un konusunu ve oynanışını sizlere açıklayacağız.

 

 

 

 

 

Gölge Haydut

Kötülüğü kendine mesken tutmuş bir karakter gibi gözükse de Gölge Haydut aslında kralın askerlerine karşı amansız bir mücadele sergilemekte olan bir kahraman.

Gölge Haydut, kendisinden daha kötü bir haydutun peşinde giderek, onu yakalamaya çalışıyor. Üstelik bu dünyanın en kötü haydutunun başına da büyük bir para ödülü konulmuş.

Oyunu oynayabilmek için yön tuşlarını ve D,F,G tuşlarını kullanmalısınız. Tuşların görevleri;

-Yön tuşları: Karakterinizi yönlendirmenizi sağlıyor.

-D,F,G tuşları: Karşınıza çıkacak engelleri geçebilmeniz için atlama, eğilme ve dövüşme gibi yetenekleri kullanmanızı sağlıyor.

 

Gölge Haydut 2

Serinin ikinci oyununda, karakterimiz artık gittikçe daha da iyileşiyor. Bu oyundaki konu da, yine kötü kralın askerleri ile savaşmak. Fakat bu sefer kralın askerleri tarafından kaçırılan ihtiyarı kurtarmamız gerekiyor.

Oyunda yine yön tuşları ile karakterimizi kontrol edeceğiz fakat farklı olarak bu oyunda, Z,X tuşlarını kullanarak engelleri aşacağız.

Gölge Haydut’u neden oynamalısınız ?

 

  • İlk olarak Gölge Haydut, size her kötü karakterin içinde bir iyilik kahramanı olduğunu kanıtlayacak
  • Oyunun oynanışı hem çok kolay hem de dikkat ve beceri istiyor. Bir yandan tam kurtuldum derken diğer yandan sizi belki de çıldırtacak.
  • Oyunun belirli bir konusu olması da boş yere engel aşan oyunlardan daha çok bağlıyor kendine. Amaca hizmet ediyorsunuz.

 

 

2,647 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın