Gökyüzü Macerası : Skyrama

Skyrama, oyun sitemiz olan Oyunskor üzerinden online oyunlar kategorisi altında bulabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Skyrama, en çok beğenilen ve oynanan oyunların yapımcısı haline gelmiş Bigpoint şirketi tarafından yayınlanmaktadır. Oyun browser tabanlıdır.

Bu hava alanı simülasyonumuzda, kendi havalimanımızı işletmeliyiz. Kendi havalimanımızı kurmak hem çok eğlenceli olacak hem de çok zor.

Ama oyun kesinlikle oynanmaya değer bir oyun. Skyrama’da özellikle grafikler çok canlı ve görsel zevkinize hitap ediyor.

Oyunda istediğiniz kadar değişiklik yapma özgürlüğünüz mevcut. Mesela, uçak apronlarından ya da terminallerden sıkıldınız mı ? Hemen değiştirin ve yolcularınıza harika vakit geçirebilecekleri alanlar oluşturun.

Oyun içindeki görevleri tamamlayarak, puanlar kazanabilir ve puanlarınızla yüksek seviyelere ulaşabilirsiniz.

Oyunda hava alanı tasarımının düzgün olması çok önemli. Çünkü tasarımınız ne kadar iyi olursa, yolcu kapasitesi artacak ve yolcuların sizi tercih etme olasılığı da artacaktır.

İşletme göreviniz dışında oyunda kendi uçaklarınızla seyahat edebilir ve diğer havaalanlarına giderek onların tasarımlarından ilham alabilirsiniz. Dünyadaki tüm oyuncuların havaalanlarına erişebilirsiniz. Özellikle yüksek seviyeli oyuncuların havalimanlarına bakarak, onlar gibi başarılı olabilirsiniz. Tabii biraz uğraşmanız gerekecektir.

Oyunu Win7, WinXP, Mac OS sistemli bilgisayarlarda oynayabilirsiniz.

SKYRAMA OYNA

 

952 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın