Geçtiğimiz Haftanın Enleri

Oyunskor bünyesinde yayınladığımız oyunların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Her kategoriye günlük, farklı oyunlar kazandırarak sizlere daha iyi bir oyun deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz.

Düzenli olarak haftanın en sevilen oyunlarını da açıklamaları ile sizlere oyunlarımızı tanıtıyoruz. İşte bu haftanın en sevilen Oyunskor oyunları;

 

Okyanusta Hayatta Kal

Karakterimiz, okyanusun tam ortasında, suların içinde mahsur kalmıştır. Biz de zor durumda kalan karakterimize yardımcı olmalıyız. Ekrandaki seçenekleri kullanarak hem karaya gitmenizi sağlayacak olan ekipmanları toplamalı hem de yiyecekleri ve suyu idareli olarak kullanarak aç kalmamalısınız. Şimdiden kolay gelsin, bu çok zorlu bir yolculuk olacak.

Manchester United Penaltı

Dünya yıldızlarının bir arada olduğu Manchester United takımının kadrosu ile penaltı atışları yapacaksınız. Buna hazır olduğunuzdan emin olmalısınız. Oyunumuzda yön tuşları ve boşluk tuşu ile şut çekeceğiniz yeri belirleyerek, atışınızı yapabilirsiniz. Bütün bölümleri tamamlayın ve şampiyon siz olun.

 

Tom ve Angela Selfie

Meşhur sanal kedilerimiz, muhteşem ikili Angela ve Tom şimdi de Oyunskor’da sizlerle birlikte. Tom ve Angela, güzel havanın tadını çıkarabilmek için geçmeye çıkacaklar. Onları güzel bir şekilde giydirmeli ve süslemelisiniz. Daha sonra da gezmeye çıkan ikilinin fotoğraflarını çekerek, yaşadıkları bu anı ölümsüzleştirmelisiniz.

 

S.K.I.L.L

Modern savaş konseptli olan bu oyunumuzda, stratejik donanımlı taktikler geliştirmelisiniz. Farklı haritalarda, farklı oyun modları ile gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Takımınızı kurun ve rakip takımlara karşı gücünüzü gösterin. Bunların hepsi için öncelikle oyuna girerken kayıt yaptırmalısınız. Daha sonra ise savaş alanlarından birine giriş yapacaksınız.

1,358 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın